روز: تیر ۳, ۱۳۹۹
انتخاب شهر رشت به عنوان یکی از شهرهای منتخب برای پایلوت شهر دوستدار کودک

پس از بررسی نتایج ارزیابی شهرهای متقاضی پایلوت شهر دوستدار کودک، شهر رشت و ۱۱ شهر دیگر کشور به عنوان شهرهای منتخب برای پایلوت شهر دوستدار کودک انتخاب شدند.

ساختمان مدیریت اسلحه و مهمات شرق گیلان در شلمان افتتاح شد

ساختمان مدیریت اسلحه و مهمات شرق گیلان در شلمان با حضور معاون اسلحه و مهمات آجا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صبح روز سه شنبه افتتاح شد.

ارزش سهام عدالت ۲۲ برابر شد

ارزش روز ۴۹ شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت در پی رشد شاخص و نمادهای معاملاتی در بازار سهام در حال حاضر به بیش از ۵۸۸۷ هزار میلیارد ریال رسیده که نشان از رشد ۲۲ برابری ارزش سهام عدالت دارد.

جذب ۱۸.۵ میلیون دلار طرح سرمایه گذاری خارجی در سه ماه نخست سال ۹۹ در منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این سازمان در فصل بهار سال جاری موفق به کسب افزایش ۳۲ درصدی در جذب سرمایه گذاری داخلی در سطح منطقه شده؛ که براساس آن در این مدت حجم طرح های سرمایه گذاری محقق و جذب شده از سوی سازمان از رقم […]

بررسی توسعه همکاری های دوجانبه در نشست هماهنگی انتظامی منطقه آزاد انزلی و نیروی انتظامی

به منظور توسعه همکاری های دو جانبه، و پیرو دیدار دکتر روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با سردار ملکی فرماندهی انتظامی استان نشست کمیته هماهنگی انتظامی به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی و مشارکت نیروی انتظامی در راستای افزایش ارائه خدمات و سطح امنیتی برگزار شد.

متوسط هزینه‌ها و درآمد خانوار بر حسب استان

مرکز آمار ایران اعلام کرد: بررسی متوسط هزینه کل سالانه یک خانوار شهری نشان می‌دهد که استان تهران با ۷۲۷،۱۷۵ هزار ریال بیشترین و استان کرمان با ۲۶۳،۲۰۷ هزار ریال کمترین هزینه را در سال ۱۳۹۸ داشته‌اند همچنین متوسط هزینه کل خالص سالانه یک خانوار شهری ۴۷۴،۳۷۹ هزار ریال بوده است که نسبت به رقم مشابه در سال قبل ۲۰،۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی