روز: تیر ۵, ۱۳۹۹
انتظارات از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی

باگذشت قریب به یک ماه از شروع بکار مجلس یازدهم اقشارمردم به وبژه فعالان سیاسی- اجتماعی – اقتصادی – فرهنگی با طرح موضوعات مختلف و براساس وعده ها و شعارهای انتخاباتی از نمایندگان خود در خانه ملت انتظاراتی دارند که برآورده شدن ویا در مسیر درست قرارگرفتن وعده های یادشده تا حدودی میتواند امیدهای بسیاری را در دل مردم ایجاد و توان حل مشکلات کشور از مجلس انقلابی را داشته باشند .

چه زمانی نوشیدن آب باعث مرگ می‌شود؟

دانستن اینکه چه نوع نوشیدنی سالم‌تر است، کار سختی است. این روزها انواع و اقسام نوشیدنی‌ها با طعم‌دهنده‌های طبیعی یا مصنوعی، با ویتامین یا بدون ویتامین در بسته‌بندی‌های مختلف عرضه می‌شوند؛ حتی آب‌ها نیز با طعم‌های مختلفی فروخته می‌شوند.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز ۵تیر ۹۹

تمام سکه ، نیم سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد اما قیمت ربع سکه تغییری نکرد.

بارش نخستین باران تابستانی گیلان از فردا/ کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دما

مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار توده هوای غالبا پایدار در منطقه است، افزود: از اواخر امروز با گذر امواج کم و بیش ناپایدار احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست.

جلسه کارگروه اجرایی مدیریت کیفیت منابع آب استان گیلان برگزار شد

جلسه کارگروه اجرایی مدیریت کیفیت منابع آب استان گیلان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار شد.

پلمب دو لابراتوار دندانپزشکی غیرمجاز در رشت

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پلمب دو لابراتوار دندانپزشکی غیر مجازدر رشت به دلیل تهدید علیه سلامت عمومی خبر داد.

حقوق کارگران دیگر پاسخگوی هزینه‌های مسکن و اجاره بها نیست

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با انتقاد از بازار آشفته مسکن گفت: حقوق و دریافتی کارگران دیگر پاسخگوی هزینه‌های مسکن و اجاره بها نیست و اکثر کارگران یا به حاشیه شهرها رفته یا ناچار به سکونت در شهرستانها شده‌اند.

رئیس شورای شهر رشت: چیزی از دو رودخانه شهر رشت باقی نمانده و هر دو پر از فاضلاب است/ فرمانده سپاه قدس گیلان: گیلان در توسعه زیرساخت‌ها و مسائل محیط زیستی با بحران‌های جدی روبرو است

حاجی پور گفت: در گذشته محل نشاط مردم در کنار همین دو رودخانه بود، اما اکنون حتی یک‌لحظه هم نمی‌توان کنار این دو رودخانه حضور داشت.

مهندس بهارمست در هفتمین جلسه هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی شرکت کرد

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری رشت در هفتمین جلسه هیأت اجرایی مجمع شهرداران آسیایی که به طور ویدئوکنفرانس برگزار شد، شرکت نمود.

سهم ۷۰ درصدی ۵ بانک از کل بدهی‌های بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی

از مجموع ۶۰ هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان بدهی کل بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری، ۴۲ هزار میلیارد تومان آن متعلق به ۵ بانک است که در قالب اضافه برداشت از منابع بانک مرکزی ایجاد شده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی