روز: تیر ۸, ۱۳۹۹
دستورالعمل اجرای دوره کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در منطقه آزاد انزلی ابلاغ شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و پرورش نیروی انسانی ماهر، دستورالعمل اجرایی دوره کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف بهره مندی کارفرمایان، کارآفرینان، کارورزان و کارگران محدوده منطقه از طرح های حمایتی دولت که در برنامه ششم توسعه مطرح شده ابلاغ […]

اعتیاد در زنان با کدام مخدر آغاز می‌شود

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روانشناسان مراکز ترک اعتیاد گیلان با بیان اینکه اعتیاد در بانوان و دختران اوایل با مصرف محرک‌ها و قرص‌های آرامش‌بخش آغاز می‌شود، گفت: در حال حاضر دختران جوان با مصرف مواد DNA خودشان را تخریب می‌کنند که باعث بهم خوردن ترکیب ژنی می‌شود و در آینده ما شاهد کودکانی بیمار و نحیف یا معتاد خواهیم بودم.

تامین اجتماعی تماس تلفنی نمی‌گیرد، ‌مراقب کلاهبرداران باشید

علیرغم هشدارهای مکرر سازمان تأمین اجتماعی و تأکید این سازمان مبنی بر اینکه هیچگاه تماسی از سوی این سازمان برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل تمدید اعتبار دفترچه، کارت هوشمند درمان و… با بیمه شدگان و بازنشستگان انجام نمی‌شود، متاسفانه شاهد فریب برخی از بازنشستگان و بیمه شدگان توسط افراد کلاه بردار هستیم.

روزهای پرخطر کرونایی در شمال و جنوب ایران

استان‌های گلستان و هرمزگان در شمال و جنوب ایران روزهای پرخطر کرونایی را سپری می‌کنند و این وضعیت امکان بازگشت محدودیت‌ها در این دو استان را تقویت می‌کند.

برگزاری نخستین مسابقه “شهروند آگاه”

مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت نخستین مسابقه “شهروند آگاه” برگزار می کند.

سازمان فاوای شهرداری رشت برای توسعه خدمات الکترونیک و شفاف سازی امور فعالیت می کند

سازمان فاوای شهرداری رشت، امکانات نرم افزاری پیشرو در زمینه مدیریت جامع منابع انسانی و اتوماسیون اداری را بررسی کرد.

پاکسازی روزانه گیاه مهاجم سنبل آبی از تالاب عینک به وسیله شهرداری رشت

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در حاشیه برنامه پاکسازی تالاب عینک از گیاه مهاجم سنبل آبی که صبح روز جمعه ۶ تیر ماه ۱۳۹۹ شروع شد، گفت: جمع آوری گیاه مهاجم سنبل آبی از تالاب عینک طبق برنامه مدون روزانه انجام می شود.

آغاز طرح مالیات‌گیری از خانه‌های خالی در تابستان امسال

همزمان با اوج‌گیری قیمت‌ها در بازار مسکن، بنا به اعلام وزیر راه و شهرسازی، مالیات‌گیری از خانه‌های خالی در تابستان امسال آغاز خواهد شد.

سبد پیشنهادی سه کارگزاری معتبر برای معاملات امروز بورس پایتخت+جدول

سه کارگزاری معتبر سبد پیشنهادی خود برای معاملات امروز بازار سهام پایتخت را ارائه کردند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی