روز: تیر ۹, ۱۳۹۹
توضیح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وام یک میلیون تومانی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که تسهیلات یک میلیون تومانی فقط برای ۹۱۰ هزار متقاضی جامانده که مرحله قبل پیامک اشتباه ارسال کرده بودند، است.

۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: هم اکنون حدود ۲۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های خصوصی و دولتی استان گیلان بستری هستند.

جزییات برگزاری آزمون وکالت ۹۹ مرکز وکلای قوه قضائیه

رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه از برگزار آزمون وکالت این آزمون در ۳ مهر امسال خبر داد.

چه کسانی از ورود قرارگاه خاتم به پروژه های عمرانی رشت برآشفتند؟

در روزهای اخیر خبر ورود قرارگاه خاتم به پروژه های عمرانی رشت موجی از امیدواری را در این شهر ایجاد کرد اما گویا خیلی زود عده ای برآشفتند و سعی در برهم زدن معادلات داشتند.

در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت؛ ابهامات طرح تفصیلی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت

چهل و هشتمین نشست کارگروه شهرسازی با موضوع “بررسی ابهامات طرح تفصیلی” و “ایجاد وحدت رویه در مناطق پنجگانه شهری” برگزار شد.

برای اطلاع رسانی و آموزش های شهروندی؛ بنر های آموزشی با محوریت مدیریت پسماندها در معابر عمومی رشت نصب می شود

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از نصب بنرهای اطلاع رسانی و آموزش های فرهنگ شهروندی با محوریت مدیریت پسماندها و ساعات جمع آوری آنها خبر داد.

ایجاد طرح گردشگری دریایی بین بنادر داخلی و خارجی با محوریت منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با دکتر محمد راستاد معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار کرده و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های دو سازمان به بحث و تبادل نظر پرداخت. در این […]

تمدید خودکار اجاره نامه ها با صدور مصوبه جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام اجاره نامه‌هایی که تاریخ سررسید آن‌ها رسیده است از امروز با صدور مصوبه جدید و میزان افزایش اجاره بهای مصوب، خودکار تمدید می‌شوند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی