روز: تیر ۱۰, ۱۳۹۹
کارخانه نوآوری گیلان می تواند بهشتی برای قشر نخبه و دارای ایده شود

دکتر رضا رسولی عضو شورای اسلامی شهر رشت و عضو هیئت موسس کارخانه نوآوری گیلان اظهار داشت: اگر طرح به درستی پیش برود کارخانه نوآوری گیلان می تواند بهشتی برای قشر نخبه و دارای ایده و خلاقیت شود.

آستارا در مسیر توریسم سلامت؛ CT اسکن بیمارستان شهید بهشتی آستارا افتتاح شد

دستگاه CT اسکن بیمارستان شهید بهشتی آستارا افتتاح شد و زمینه را برای توسعه توریسم سلامت در این شهرستان مرزی و بندری فراهم کرد.

کارخانه نوآوری گیلان می تواند در شتاب دهی جذب امکانات برای نخبگان موثر باشد

موسس کارخانه نوآوری گیلان در تشریح اهداف این مجموعه اظهار داشت: کارخانه نوآوری گیلان می تواند در شتاب دهی جذب امکانات برای نخبگان موثر باشد تا ضمن شناسایی توانمندی ها و ایده های خلاقانه، فرصت مناسب فراهم شود و حمایت لازم از قشر نخبه جامعه صورت گیرد.

تصاویر آیین آغاز عملیات اجرایی کارخانه نوآوری گیلان با حضور معاون علمی رئیس جمهور

آیین آغاز عملیات اجرایی کارخانه نوآوری گیلان با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در رشت برگزار شد.

ضرورت تامین ۲۵ درصد از پروژه های چهار هزار میلیاردی قرارگاه خاتم/حقوق پرسنل شهرداری رشت به موقع پرداخت شد/ اجباری شدن ماسک از امروز

در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت دکتر ناصر حاج محمدی از ناصر عطایی معاون مالی و اقتصادی ، بهارمست، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، کریم سرپرست، سرپرست مدیریت امور مالی و ذیحساب شهرداری و حق بین، ذیحساب اعتبارات دولتی شهرداری رشت به دلیل پرداخت به موقع حقوق پرسنل شهرداری رشت قدردانی و تشکر کرد.

۳ شرط تمدید قرارداد اجاره

توضیحات دیروز وزیر راه و معاون وی، برخی ابهامات مصوبه افزایش اجاره بها را شفاف کرد که بر اساس آن، سقف افزایش اجاره بها صرفاً برای قراردادهای تمدید اجاره است. همچنین تمام اجاره نامه هایی که تاریخ سررسید آن ها رسیده با رعایت سه شرط، تا سه ماه بعد از کرونا و حداکثر یک سال […]

انعقاد ۶ قرارداد در حوزه واکسن کرونا/رونمایی از ۵ واکسن انسانی تا پایان امسال

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از انعقاد ۶ قرارداد در حوزه واکسن کرونا خبر داد و گفت: امسال پنچ نوع واکسن انسانی جدید که محصول شرکت های دانش بنیان است را وارد بازار خواهیم کرد.

افزایش مراجعه بیماران کرونا به بیمارستان‌ها / هشدار به مردم

رئیس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت آخرین وضعیت بیمارستان‌ها در زمینه بستری بیماران کرونا را تشریح کرد و گفت: با افزایش تعداد بیماران کرونا، طبعا میزان مراجعات به بیمارستان‌ها و تعداد بیماران بستری که به خدمات ویژه‌تری نیاز دارند، افزایش می‌یابد، اما اولویت ما این است که سرویس‌دهی مناسبی به همه بیماران داشته باشیم.

جدول کامل لیگ برتر در پایان هفته بیست‌ودوم

هفته بیست‌ودوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برگزاری سه دیدار به پایان رسید که در بالا و پایین جدول تحولاتی رخ داد.

ادامه فعالیت های وسیع عمرانی منطقه دو شهرداری رشت در هفته اول تیر ماه

عملیات عمرانی در منطقه دو شهرداری رشت همچنان در حال انجام است و در روزهای آینده تداوم خواهد داشت.

آغاز به کار خط تفکیک دستی کارخانه کود آلی

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، با توجه به شیوع بیماری کرونا از اوایل اسفندماه کارخانه کود آلی تعطیل شد و پس از انجام مراحل اداری و دریافت مجوز لازم از ستاد مقابله با کرونا و دانشگاه علوم پزشکی و اخذ کد رهگیری در تاریخ ۸ تیرماه خط تفکیک دستی و پردازش […]

سامانه ی فیش حقوقی الکترونیک کارکنان شهرداری رشت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری راه اندازی شد

در ادامه ی پیگیری اهداف و سیاست های این سازمان جهت ارائه ی خدمات الکترونیک به شهروندان محترم و پرسنل شهرداری رشت، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه اندازی سامانه ی فیش حقوقی کارکنان این شهرداری خبر داد.

جزئیات توافقنامه جامع و استراتژیک ایران و چین

رئیس اتاق ایران و چین، در تشریح جزئیات توافق نامه جامع و استراتژیک ایران و چین با بیان اینکه دولت احمدی نژاد هم قراردادهای متعدد اقتصادی با چینی ها داشته،پس امروز نباید منتقد باشد، گفت: این قرارداد پس از تصویب مجلس نهایی می شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی