روز: مرداد ۱, ۱۳۹۹
طرح «کالابرگ الکترونیکی» مجلس چگونه اجرایی می‌شود؟

طرح تامین کالاهای اساسی که به احیای «کوپن» یا «کالابرگ الکترونیکی» معروف شد؛ طرحی است که مجلس با نگاه عدالت در توزیع کالاهای اساسی تدوین کرده است، طرحی که برای اجرایی شدن نیاز به عبور از موانعی دارد که طرح‌های مشابه با آن مواجه بودند.

بذرپاش با رای نمایندگان مجلس رئیس «دیوان محاسبات» شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز بذرپاش را به عنوان رئیس دیوان محاسبات کشور انتخاب کردند.

ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

رییس شماره گذاری پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ساعت بسته شدن درب تمام مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز گذشته تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۶ افزایش یافته است.

شرایط تحت پوشش بیمه قرار گرفتن برای داروهای کرونا

رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت درباره تحت پوشش قرارگرفتن داروهای کرونا گفت: در صورتی که معاونت درمان وزارت بهداشت هزینه اثربخشی داروهای درمان کرونا را تایید کند این داروها تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

ارائه شش نامگذاری جدید کمیسیون نامگذاری شهرداری به شورای اسلامی شهر رشت

هفتادمین نشست کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر شهرداری رشت با حضور فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر رشت و اعضای این کمیسیون برگزار شد.

ساخت مجتمع ورزش های باستانی امام علی (ع) رشت سرعت می گیرد

عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری رشت از پروژه در دست ساخت مجتمع ورزش های باستانی امام علی (ع) رشت بازدید کردند و از نزدیک روند اجرای این پروژه را مورد بررسی قرار دادند.

تشریح برنامه های خدماتی مدیریت شهری توسط شهردار رشت

شهردار رشت برنامه های خدماتی مدیریت شهری را تشریح کرد.

در حکمی از سوی دکتر روزبهان “سرپرست مدیریت توسعه تجارت ” سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حکم دکتر محمد ولی روزبهان؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان “سیروس مرادی ” به عنوان سرپرست مدیریت توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد. مرادی پیش از این در رده های کارشناسی معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان مشغول به کار […]

هزینه ساخت مسکن در تهران و شهرستان‌ها چقدر است؟

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک درباره هزینه ساخت مسکن در تهران و شهرستان‌ها توضیح داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی