روز: مرداد ۴, ۱۳۹۹

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد.

در دیدار شهردار رشت با مدیر کل امور شهری استانداری گیلان، مسعود کاظمی توسعه و عمران شهری رشت را خواسته و مطالبه همه مسئولان ارشد استان گیلان عنوان کرد.

نشست معاونان، مدیران، رؤسای سازمان ها و مدیران مناطق پنجگانه شهرداری رشت روز پنجشنبه با موضوعات متنوع از وضعیت موجود شهرداری تا اجرای پروژه های عقد قرارداد شده و در دست اجرا، برگزار شد.

ثبت نام وام ودیعه مسکن از ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه ۴ مرداد ماه) آغاز شد.

گفته می شود ۳ بازیکن بزرگ پرسپولیس مخالف بازگشت رضاییان بوده و حتی این موضوع را به اطلاع کادر فنی نیز رسانده‌اند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر سعید جغتایی رییس امور پایش،ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های مختلف پروژه در حال احداث، اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری در ایستگاه پیربازار رشت بازدید به عمل آورد و در نشستی با […]

کارت اعتباری سهام عدالت در راه است

نائب رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران از ارائه کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت از هفته آینده، خبر داد.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: بلافاصله پس از انجام قرعه کشی طرح مشارکت در تولید در روز شنبه، چهارم مردادماه، طرح جدید عرضه محصولات این گروه خودروسازی آغاز خواهد شد.

بررسی تورم ۱۲ گروه کالایی مختلف نشان می‌دهد، در حالی که تورم سالیانه حمل و نقل ۴۵ درصد رشد کرده است، تورم مسکن نسبت به خرداد ماه ۷ درصد افزایش داشته است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی