روز: مرداد ۵, ۱۳۹۹
سه گروه از کودکان کرونایی که باید به پزشک مراجعه کنند

یک فوق تخصص عفونی اطفال با بر شمردن علایم اصلی بروز کرونا در کودکان و با اشاره به علایم خطر بروز کرونا در کودکان برای مراجعه به پزشک، ‌گفت: از آنجا که همچنان نگرانی جدی در رابطه با بروز علایم حاد کرونا در کودکان وجود ندارد، به خانواده‌ها توصیه می‌شود که علاوه بر توجه به […]

فیلمساز گیلانی داور دومین جشنواره بین المللی فیلم مسلمانان استرالیا شد

علی محمد اقبالدار فیلمساز جوان گیلانی به عنوان داور جشنواره بین‌المللی فیلم مسلمانان (Muslim Film Festival) استرالیا انتخاب شد.

بازدید شهردار رشت از روند ساخت موزه دفاع مقدس گیلان

ناصر حاج محمدی شهردار رشت با حضور در سایت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان گیلان، از روند ساخت این موزه بازدید کرد.

نبرد عرضه های حقوقی با خرید حقیقی در نمادهای بزرگ در بورس

شاخص کل بورس تهران برخلاف دو هفته قبل، این هفته را صعودی شروع کرد و با ثبت رشد ۵۵ هزار واحدی به سطح بی‌سابقه یک میلیون و ۹۵۵ هزار واحد رسید تا یک قدم دیگر برای لمس ابرکانال دو میلیون واحد راه داشته باشد.

عزم عمومی مجلس برای بازگشت کشور به شرایط اقتصادی قابل قبول

رئیس مجمع نمایندگان گیلان، با بیان اینکه امتیازات زیادی در کشور داریم، گفت: یک عزم عمومی در مجلس است تا بتوانیم شرایط اقتصادی را به سطح آرام و قابل قبول برگردانیم و در آینده خبرهای خوبی حتی در حوزه مسکن خواهیم شنید.

ارزش سهام عدالت در یک قدمی ۲۰ میلیون

محاسبات آماری نشان می‌دهد ارزش پرتفوی سهام عدالت از فاز اول آزادسازی تا امروز ۱۳۵ درصد رشد کرده و تا عصر دیروز، شنبه، به مرز ۲۰ میلیون نزدیک شد و در سطح ۱۹ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان ایستاد.

خدمات بهداشتی رایگان به مناسبت فرا رسیدن عید قربان

به مناسبت فرا رسیدن عید سعد قربان (روز جمعه پیش رو) شهروندان گرامی رشت می توانند از خدمات بهداشتی رایگان اکیپ های دامپزشکی در مراکز مجاز اعلام شده، بهره مند شوند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر محمد ولی روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جلسه شورای معاونین این سازمان که با حضور معاونین و مدیران برگزار شد با تأکید براینکه کارآمدی و جدیت،تعهد به ارکان نظام و سلامت نفس الزامات مدیریتی در شرایط کنونی کشور است […]

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: کارت سوخت تمام متقاضیانی که تا کنون تقاضای خود را ثبت کرده اند تا چند روز آینده صادر می شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی