روز: مرداد ۷, ۱۳۹۹

جلسه مشترک هم افزایی در حوزه بهداشت ودرمان استان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاون بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر کشور ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و جمعی از مسوولان استانی و دانشگاهی در استانداری گیلان برگزار شد.

طی حکمی از سوی دکترحمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی، دکتر نیلوفر عابدین زاده به عنوان سرپرست پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی منصوب گردید.

سامانه پیامکی اطلاع رسانی خدمات شهرسازی به شهروندان، توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت راه اندازی می شود با توجه به اهمیت موضوع شفاف سازی در دستگاه ها و نهادهای اداری و خدمت رسان، به ویژه شهرداری ها و همچنین به منظور ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان محترم، در راستای اطلاع رسانی بهنگام و جامع از وضعیت پرونده ها در مراحل کاری شهرداری رشت، سامانه پیامکی اطلاع رسانی خدمات شهرسازی به قابلیت های سیستم یکپارچه ی شهرسازی شهرداری رشت، افزوده می شود.

کار پرونده نجفی به هیات عمومی دیوان عالی کشور کشیده شد

وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: پرونده موکلم به هیات عمومی دیوان عالی کشور ارجاع شد تا توسط قضات دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گیرد.

برای ارتقا اشتغال پایدار باید به الگوی توسعه ای سبز- آبی گیلان توجه شود

استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت تقویت فرهنگ کار، تولید و کارآفرینی، مهارت آموزی؛ مهارت افزایی را پیش نیاز هر برنامه توسعه ای خواند و گفت: برای افزایش اشتغال پایدار باید به الگوی توسعه ای سبز – آبی گیلان توجه شود.

برپایی مراسم تشییع شهید امنیت در رشت

مراسم تشییع شهید افشین آشناور سرباز وظیفه مرزبانی امروز در رشت برگزار شد.

اگر این بیماری را دارید هرگز هندوانه نخورید

از هندوانه به عنوان یک منبع غذایی بی‌نظیر یاد می‌شود، زیرا که مقدار زیادی مایعات دارای ویتامین و مواد معدنی در خود دارد.

شمارش معکوس برای معاملاتی شدن شرکت‌های استانی سهام عدالت

معاون نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: معاملات سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی از ۱۵ مرداد به بعد در بورس تهران انجام می شود.

حمایت از مشاغل خانگی با ایجاد بازارچه تخصصی در رشت

نشست هم اندیشی مرتضی عاطفی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت با سرهنگ «شریف زاده» مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ناحیه رشت به منظور احداث بازارچه تخصصی حمایت از تولیدات خانگی در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.

وضعیت کرونایی کدام استان حادتر است؟

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با تاکید بر این که همه گیری بیماری کووید۱۹ در ایران و جهان کماکان تداوم خواهد داشت؛ افزود: ۲۵ استان کشور در وضعیت قرمز هستند و در بین این استان ها، وضعیت خراسان رضوی حادتر است.

تلاشهای گسترده مناطق پنجگانه شهرداری رشت برای اصلاح و مرمت آسفالت معابر؛ شهرداری منطقه چهار در این زمینه فعال است

شهرداری منطقه چهار رشت در زمینه اصلاح، مرمت و بهبود وضعیت آسفالت معابر مختلف این منطقه فعالانه عمل می کند.

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از مهر؛ پرداخت پاداش تا آخر شهریور

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اول مهر اجرایی می‌شود و همه پاداش بازنشستگان قبل از اتمام ماه آینده واریز می‌شود.

مالیات مشاغل شامل چه کسانی می‌شود؟

مالیات بر درآمد مشاغل یکی از انواع مالیات‌های مستقیم است که بر اساس آن، درآمدی که شخص حقیقی از طریق اشتغال کسب می‌کند، پس از کسر معافیت‌ها، هزینه‌ها و استهلاکات، مشمول این نوع مالیات می‌شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی