روز: مرداد ۱۲, ۱۳۹۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد: الحاق پنجمین CT اسکن دولتی به ناوگان سلامت گیلان طی یک سال اخیر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از الحاق پنجمین CT اسکن دولتی به ناوگان سلامت گیلان طی یک سال اخیر خبر داد و گفت: همچنان سیر صعودی استقرار تجهیزات پزشکی و توسعه سلامت در مراکز درمانی گیلان ادامه دارد.

خدمت به مردم، باید مهم‌ترین هدف جامعه پزشکی باشد

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در جمع پزشکان عمومی استان، خدمت به مردم را مهم‌ترین هدف جامعه پزشکی دانست و اظهار داشت: طی یک سال اخیر بسیاری از زیرساخت ها و تجهیزات حوزه سلامت در استان نوسازی شده است.

اعلام تشکیل مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت با برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی

مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت با برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی، موجودیت خود را اعلام کرد.

واریز ۱٫۲ میلیون تومان به حساب بازنشستگان کشوری

محمود مرتضایی فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز ۱٫۲ میلیون تومان به حساب بازنشستگان کشوری خبر داد.

ادامه فعالیتهای عمرانی منطقه دو شهرداری رشت در هفته دوم مرداد ماه

عملیات عمرانی شهرداری منطقه دو شهرداری رشت در ماه های گذشته انجام شده و در مرداد ماه نیز تداوم خواهد داشت.

اگر چربی ها را از غذایمان حذف کنیم چه اتفاقی برای بدنمان می افتد؟

در این مطلب در خصوص نقش مؤثر چربی‌ها در عملکرد بدن و همچنین منطقی بودن یا نبودن حذف آن‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم. با ما باشید.

دیوان محاسبات شرط سنی برای انتصاب مدیران را ملغی کرد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: دیوان محاسبات در پاسخ به مکاتبه‌ای که درباره غیر قانونی بودن تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران، داشتیم، این سقف را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.

حضور معلمان و کادر آموزشی در مدارس الزامی است

استاندار گیلان حضور معلمان و کادر آموزشی در مدارس مطابق با مصوبه ستاد ملی را الزامی عنوان و اظهار کرد: اگر وضعیت شهری قرمز و کلاس غیرحضوری باشد، معلمان باید در مدارس حضور داشته باشند تا روند آموزش ها را در فضای مجازی ادامه دهند.

معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت مورد بررسی قرار داد: قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب و برق، تلفن، فاضلاب و گاز

معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت مورد بررسی قرار داد: قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب و برق، تلفن، فاضلاب و گاز با توجه به اهمیت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، جلسه ای به منظور افزایش تعامل و همکاری و ایجاد وحدت رویه در نحوه ی اجرای “قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجازآب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز مصوب۳/۱۰/۹۶ “در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت با حضور شهرداران مناطق، مدیران و کارشناسان و مدیران شرکت های خدمات رسان برگزار شد

بارگذاری آمار حمل و نقل درون شهری و پارکینگ های رشت در سامانه آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

آمار حمل و نقل درون شهری شهرداری و پارکینگ های رشت در سامانه آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان بارگذاری شد.

سردار آقازاده نماینده در نشست امنیت فرهنگ و فرهنگ امنیت لازمه امنیت پایدار، پاسداری از امنیت فرهنگ و هم فرهنگ امنیت است

به گزارش مدریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،از سلسله نشست های هفتگی معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان با موضوع “امنیت فرهنگ و فرهنگ امنیت” با حضور سردار سید علی آقا زاده دافساری نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران و جمعی از سرمایه گذاران […]

ارزش سهام عدالت نیم میلیون تومان بیشتر شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با حدود ۵۰۰ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسید.

با حکم سردار سید علی آقازاده؛ محمد رضا نعمتی، مشاور و مسئول عمرانی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی شد

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی