روز: مرداد ۱۳, ۱۳۹۹
مذاکره استقلال با الکساندر نوری برای فصل بعد!

نوری بعد از پایان همکاری با هرتابرلین، این روزها را مشغول آنالیز بازی‌ها، حضور در تمرینات تیم‌های مختلف آلمانی و همچنین بررسی آینده شغلی‌اش است.

غذاهایی که استرس را کاهش می‌دهند و به شما آرامش می‌بخشند!

خوردن غذاهایی که استرس را کاهش می‌دهند به شما کمک خواهد کرد تا آرام‌تر باشید و بهتر بتوانید استرس‌تان را مدیریت کنید. همه ما در طول زندگی‌مان شرایط گوناگونی را تجربه می‌کنیم و گاهی دچار استرس می‌شویم. امروز ما به شما کمک می‌کنیم تا با قراردادن برخی غذاها در رژیم غذایی‌تان بتوانید استرس‌تان را کاهش دهید.

داروی موثری برای مقابله با کرونا تاکنون یافت نشده است

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در کشف واکسن کرونا احتمال آزمون و خطا وجود دارد و تاکنون برای مقابله با کرونا داروی موثری یافت نشده و تاثیر هیچ یک از داروهای موجود هم، ثابت نشده است.

توصیه کرونایی به کشاورزان گیلان در فصل برداشت برنج

استاندار گیلان برلزوم استفاده از دروگرهای در اختیار افراد بومی برای مقابله با کرونا در فصل برداشت برنج تاکید کرد.

کاهش ۱۲ درصدی چک های برگشتی با بازگشت امید به بازار نسیه

در خرداد ماه ۹۹ در کل کشور ۸۸۱ هزار فقره چک برگشت خورده است که نسبت به ماه قبل ۱۱.۷ درصد کاهش داشته است.

خرید سکه مشمول پرداخت مالیات شد

معاون سازمان امور مالیاتی، گفت: کسانی که در جریان عرضه سکه از سوی بانک مرکزی اقدام به خرید کرده اند تا سقف معینی مشمول پرداخت مالیات مقطوع می‌شوند.

چهار عضو شورای شهر از تصفیه خانه سراوان بازدید کردند

چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به همراه دکتر ناصر حاج محمدی از دفنگاه زباله های سراوان و تاسیسات تصفیه خانه شیرابه های این دفنگاه بازدید کردند.

اقدام خوبی در سراوان به انجام رسیده است

فاطمه شیرزاد در جریان بازدید چهار نفره از سراوان، اقدامات انجام شده در دفنگاه سراوان در دوران شهرداری دکتر حاج محمدی را مثبت ارزیابی کرد و در عین حال گفت این اقدامات هنوز کافی نیست و دولت باید کمک کند.

دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی رشت

روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه دکتر ناصر حاج محمدی با حضور در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با رییس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

سهام عدالت اموات، الکترونیکی واگذار می‌شود

انتقال سهام عدالت اموات به وراث پس از انجام مرحله دوم آزادسازی سهام عدالت به اجرا می‌رسد بنابراین ورثه فعلا برای پیگیری این موضوع مراجعه حضوری نداشته باشند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی