روز: مرداد ۱۴, ۱۳۹۹
مهمترین علت ابتلا به «دیابت» چیست؟

استاد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه چاقی از عوامل مستعد کننده ابتلای افراد به دیابت به ‌شمار می‌رود، گفت: چاقی و اضافه وزن مهم‌ترین عامل بروز دیابت در جهان محسوب می‌شود.

آغاز ثبت نام اینترنتی وام اجاره از امروز

متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن که با ارسال پیامک درخواست خود را رزرو کرده اند از ساعت ۱۱ امروز ۱۴ مرداد تا ۲۰ مرداد بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی خود باید به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه کنند.

نام نویسی غیرحضوری بیمه شدگان از سوی کارفرمایان فراهم شد

سرپرست معاونت بیمه‌ای تامین اجتماعی گیلان از امکان نام نویسی غیرحضوری بیمه شدگان از سوی کارفرمایان خبر داد.

توزیع داروی «رمدسیویر» خارج از شبکه رسمی تقلبی است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تولید داروی رمدسیویر توسط شرکت دارویی در گیلان اظهار کرد: این دارو تنها در اختیار بیمارستان‌ها و برای بیماران بستری مبتلا به کرونا تجویز می‌شود.

آغاز مهلت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان ارشد از امروز

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ از امروز سه شنبه ۱۴ مرداد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org فرم خوداظهاری خود را تکمیل کنند.

در دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با دکتر روزبهان/ توافق بر الگوهای عملی همکاری در گسترش فعالیت های واحد بین الملل

به گزارش مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ در ادامه پیگیری های دکتر محمد ولی روزبهان،به منظور رونق فعالیت های علمی-پژوهشی این منطقه و جذب دانشجویان کشورهای منطقه و دانشجویان علاقمند به حضور در خارج از کشور در این منطقه، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، میزبان دکتر محمد دوستار رییس […]

فعالیت های عمرانی منطقه سه شهرداری رشت در روزهای اخیر همچنان به قوت خود باقیست

عملیات عمرانی در منطقه سه شهرداری رشت در حال انجام بوده و برخی از این عملیات در روزهای آینده تداوم داشته و برخی به مرحله تکمیل خواهند رسید .

عملیات اجرای زباله سوز رشت سرعت می یابد

روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۹ جلسه بررسی چگونگی ساخت زباله سوز با حضور دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت، امامی مدیر عامل TTS و مدیرعامل شرکت مهندسی سیف بنا و سرپرست معاونت عمرانی شهرداری رشت برگزار شد.

وکیل احمدی‌نژاد/برای حفظ آبروی نظام از رفیقدوست شکایت کردیم

وکیل احمدی‌نژاد با دروغ دانستن مطالب منتشر شده در کتاب محسن رفیقدوست، تاکید کرد که برای حفظ آبروی نظام از او شکایت کرده‌اند.

روش محاسبه مالیات مقطوع صاحبان مشاغل اعلام شد

بر اساس بخشنامه سازمان مالیاتی، مالیات سال ۹۸ صاحبان مشاغل، بر حسب مالیات قطعی شده ۹۷، مازاد بر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال دوازده درصد افزایش خواهد داشت.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی