روز: مرداد ۱۵, ۱۳۹۹
تأکید رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بر مساعدت حوزه سلامت گیلان/ دکتر سالاری: تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت گیلان نیازمند اعتبار بالغ‌بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان است

رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه کشور در نشست هیات امنای دانشگاه علوم پزسکی گیلان با اذعان به کاستی‌های عدیده در حوزه سلامت گیلان بر مساعدت ویژه دولت به جهت رفع کمبودهای عرصه بهداشت و درمان استان تأکید کرد.

ماسک پارچه‌ای خانگی با این ۳ویژگی می تواند به اندازه ماسک های پزشکی مفید باشد

ماسک پارچه‌ای همانند ماسک‌های پزشکی و سوپاپ دار بهترین کارکرد را در مقابله با ویروس کرونا دارد.
محمدرضا محبوب فر، عضو انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ملی ایران، اظهار کرد: ماسک بهترین وسیله و ابزار در جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به ویژه انواع ویروس و باکتری است

پورسینا تنها مرکز مجهز به استاندارد طلایی تشخیص صرع در شمال کشور

بین تمامی بیمارستان های دولتی و خصوصی شمال کشور، با راه اندازی واحد LTMدر مرکز دانشگاهی پورسینا، استاندراد طلایی تشخیص برای بیماران مبتلا به صرع، در این مرکز امکان پذیر شد.

فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار بازگشایی مسیر امام علی(ع) منتشر شد

شهرداری رشت پیرو مصوبات شورای سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و تاییدیه شماره ۲۵۶۱۱ مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۹ شورای محترم اسلامی شهر، در نظر دارد پروژه بازگشایی مسیر امام علی(ع) را در قالب شیوه EPCF (مهندسی، تدارک، ساخت و تامین مالی) از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.

برگزاری جشنواره مردمی بهار ولایت در رشت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره مردمی بهار ولایت در رشت خبر داد و گفت: برپایی نگارخانه ها و گذرهای هنری در معابر شهری با رعایت ملاحظات بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا و برگزاری نمایشگاه های دائمی و ساخت سازه، از برنامه های مهم درجشنواره مردمی بهار ولایت بوده که این برنامه توسط هنرمندان شهر رشت اجرا می گردد.

قانون مالیات بر خانه‌های خالی تصویب شد

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان و افسارگسختگی در بازار مسکن و اجاره، نمایندگان طرحی را تصویب کردند که مالکان خانه های خالی باید مالیات دهند.

ماجرای زنی که کتک خورد و از فالوئرهایش لایک خواست

تصویری عجیب از یک خانم در شبکه های اجتماعی پخش شده که طبق آن وی در پستی اینستاگرامی، عکس خودش را گذاشته و مدعی شده که همسرش او را کتک زده است. بعد هم پایین عکس نوشته هر لایک شما یک لعنت به همسر من است! و خب پست هم بالای چند ده هزار لایک […]

بررسی پیاده سازی پروژه نشانی استاندارد مکانی ملی (GNAF) در نشست روسای فاوای کلانشهرهای کشور با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت

پیاده سازی پروژه نشانی استاندارد مکانی ملی (GNAF) در نشست روسای فاوای کلانشهرهای کشور با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت بررسی شد.

ماموریت غیرممکن مجیدی؛ فرار از نیمکت لرزان

نه پیروزی در بوشهر مقابل پارس جم که از عهده شفر و علیرضا منصوریان برنیامد و برتری ۱۰ نفره مقابل سپاهان و البته نه حتی حمایت لسانی احمد سعادتمند و هیأت مدیره آبی‌ها، تضمین بقای کاپیتان سابق استقلال در سمت سرمربیگری تیم نیست.

دلیل عدم همکاری بانکی چین و روسیه با ایران

روایتی تازه از علت عدم همکاری بانکی کشورهای روسیه وچین با ایران طی هفته جاری موجب شد بار دیگر مساله تبعات عدم الحاق ایران به کنوانسیون‌های FATF مطرح شده و ضریب پیدا کند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی