روز: مرداد ۲۱, ۱۳۹۹
تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در دست بررسی است

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: تعیین تکلیف وضعیت جاماندگان سهام عدالت در مجلس در دست بررسی است.

دیدار شهردار رشت با مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان

دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت در نشستی با محمد رضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان دیدار و گفتگو نمود.

آمادگی گیلان برای آغاز سال تحصیلی در ۱۵ شهریور

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در وضعیت‌های سفید، زرد و قرمز با برنامه ریزی و طراحی سناریوهای مختلف آماده آغاز سال تحصیلی هستیم.

شهردار رشت، در نخستین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان رشت؛ اجرای طرح های بازآفرینی بافت های هدف با دریافت اعتبارات ملی و همکاری مطلوب بسیاری از دستگاه های اجرایی ممکن خواهد بود

شهردار رشت، در نخستین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان رشت، که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، به اهمیت بازآفرینی بافت های فرسوده شهری اشاره کرد و گفت: بازآفرینی بافت های هدف، تنها بر عهده شهرداری نیست و حرکتی بین دستگاهی است و دریافت اعتبارات ملی برای اجرای طرح های بازآفرینی، به همکاری مطلوب بسیاری از دستگاه های اجرایی و خدماتی بستگی دارد.

شهردار رشت تاکید کرد: تسریع در آغاز عملیات اجرایی طرح جمع آوری پسماند خشک و کیف پول الکترونیک

شهردار رشت در نشست با سرمایه‌گذار پروژه جمع آوری و خرید پسماند خشک و کیف پول الکترونیک تاکید کرد: سرمایه گذار پروژه باید هر چه زودتر نسبت به آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام کند.

تازه‌ترین اخبار از تغییر نحوه سهمیه‌بندی بنزین

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به تازگی از تهیه طرحی در مجلس به منظور تغییر در شیوه سهمیه بندی بنزین خبر داد که طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی تا کنون این طرح مصوب و ابلاغ نشده است.

پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی جهت تسریع در اجرای پروژه‌های زیرساختی ملی از طریق مقامات کشور

دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه پیگیری های خود به منظور تسریع در اجرای پروژه های منطقه بویژه پروژه اتصال راه آهن سراسری به بندرکاسپین با دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دفتر کار ایشان دیدار کرد.

آزمون سراسری سال ۹۹ به تعویق افتاد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها به دلیل افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی و بسته بندی جدید دفترچه‌های کنکور بر اساس حوزه‌های جدید به تعویق افتاد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی