روز: شهریور ۱۱, ۱۳۹۹
بهورزان بازوهای پرتوان عرصه بهداشت کشور

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، بهورزان را بازوی پرتوان عرصه بهداشت کشور خواند و این روز را به این قشر پرتلاش، تبریک گفت.

پر تورم‌ترین استان کشور را بشناسید

بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه مربوط به استان هرمزگان (٣١.١ درصد) و کمترین آن مربوط به استان­ آذربایجان غربی (٢١.۶ درصد) است.

دو گیلانی به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت شدند

آرمین هادی پور و مهدی پوررهنما دو تکواندوکار شایسته استان گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند.

آمادگی کامل شرکت برق منطقه‌ای برای عبور از فصل سرما

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان از آمادگی کامل این شرکت برای عبور از فصل سرما و بحران‌های احتمالی پیش رو برخوردار خبرداد.

با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی؛ مراسم هیئت عزاداری کارکنان شهرداری رشت برگزار شد

مراسم هیئت عزاداری کارکنان شهرداری رشت با حضور مدیران و کارکنان شهرداری رشت در محوطه باز ساختمان مرکزی شهرداری رشت واقع در میدان گیل برگزار گردید.

«کرونا» زیر ذره‌بین محققان ایرانی

عبدالحسین میرزا فرمانفرما، مؤسس انستیتو پاستور ایران از درون قاب عکسی که از دیوار آویخته شده چشم به محققان و متخصصانی دوخته که با دقت در حال آزمایش تست‌هایی هستند که به جان مردم بسته است.

امروز؛ قرعه کشی ثبت نام کنندگان ایران خودرو

قرعه کشی پیش فروش مشارکت در تولید پنج محصول ایران‌خودرو امروز سه شنبه یازدهم شهریورماه، برگزار می‌شود.

با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)؛ دومین جلسه بررسی پروژه های بزرگ رشت در دفتر فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا برگزار شد

عصر دیروز دوشنبه دهم شهریور ماه ۹۹ با حضور آقای دکتر محمد برای دومین بار جلسه بررسی پنج پروژه بزرگ قابل اجرا به وسیله این قرارگاه در شهر رشت بررسی شد.

تلاش مضاعف در اجرای امور و تحول گرایی در مدیریت راهبرد دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی و جهش تولید این منطقه که با حضور معاونین و مدیران سازمان برگزار شد؛ با تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع)؛ به تبیین اهداف قیام سیدالشهدا پرداخته و […]

اگر کارگر همه حقوق یک سال خود را پس انداز کند، می‌تواند یک متر خانه بخرد!

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با استناد به گزارش بانک مرکزی گفت: متوسط قیمت یک متر مربع واحد مسکونی ۲۳ میلیون تومان است. با این حساب اگر یک کارگر در طول سال همه حقوقش را پس انداز کند و هوا بخورد، می‌تواند سالی یک متر خانه بخرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی