روز: شهریور ۱۵, ۱۳۹۹
اعضای شورای مرکزی مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت انتخاب شدند

با برگزاری انتخابات، اعضای شورای مرکزی مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت انتخاب شدند

پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی درگذشت دکتر محمدرسول حرفت کار

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی، درگذشت دکتر محمدرسول حرفت کار، عضو هیات علمی(بازنشسته)دانشگاه را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی درگذشت دانشجوی داروسازی دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی، درگذشت دانشجوی دکترای داروسازی دانشگاه را تسلیت گفت.

افراد مشمول دریافت رایگان واکسن آنفلوانزا چه کسانی هستند؟

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان این‌‌که واکسیناسیون همگانی آنفلونزا به هیچ وجه توصیه نمی‌‌شود، گفت: برآورد ما این است که امسال نسبت به سال گذشته در مورد آنفلوآنزا حتی ممکن است مشکلات کمتری داشته باشیم.

سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت چندین پروژه عمرانی را در دو روز اجرا کرد

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت از اجرای چندین پروژه عمرانی در دو روز خبر داد.

توضیحات رئیس جمهور درباره نحوه بازگشایی دانشگاه‌ها

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه در جلسه پنجشنبه با وزیر علوم در خصوص وضعیت دانشگاه ها تصمیم گیری خواهیم کرد، گفت: دانشگاه ها در جاهایی که امکانپذیر است باید حضوری و فعال باشند و در جاهایی که نمی توانند، کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار شود. افرادی که از موطن خود می آیند مشکلاتی در خوابگاه ها دارند، که باید طراحی شود.

نحوه فعالسازی بسته اینترنت «شاد»

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام در خصوص نحوه فعالسازی بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان توضیح داد و توصیه‌هایی را برای مراقبت والدین از فرزندان در فضای مجازی مطرح کرد. وی نوشت: آغاز سال تحصیلی جدید فرا رسیده است. ممکن است شما هم مجبور باشید از آموزش مجازی استفاده کنید. تلاش می‌کنم اطلاعات خلاصه و […]

اما و اگرهای بازگشایی مدارس/ والدین نگران حضور دانش آموزان

سال تحصیلی جدید از امروز در سراسر کشور آغاز شد اما آنچه که این موضوع را با اما و اگرهای فراوان همراه کرده نگرانی والدین از حضور دانش آموزان در مدارس با توجه به شیوع ویروس کرونا است.

اولین جلسه حلقه صالحین باموضوع عفاف و حجاب و اخلاق اداری برگزار شد

اولین جلسه حلقه صالحین توسط فرمانده پایگاه مقاومت حضرت رقیه (س) باموضوع عفاف و حجاب و اخلاق اداری در سالن اجتماعات اداره در آمدهای عمومی شهرداری رشت باحضور خواهران بسیجی شاغل در آن برگزارگردید.

وقتی آقای دهیار از فعالیت های یک فرزند شهید ممانعت میکند

بحمدلله ملت شهید پرور ایران همواره رشادتهای شهدا ، ایثارگران ،ازادگان و رزمندگان انقلاب را به خاطر داشته و قدر دان این بزرگواران و خانواده ی محترمشان بوده و هست؛ فراموش نمیکنیم که هرچه داریم مدیون این خونها و فداکاریهاست و احاد ملت تا همیشه و بحق خانواده شهدا را از صاحبان اصلی انقلاب دانسته و حفظ حرمتشان را در اوجب واجبات میدانند.

ایران‌خودرو به دنبال یک فروش فوق‌العاده دیگر

تعاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو از اجرای برنامه فروش‌ فوق‌العاده محصولات این گروه خودروسازی در آینده نزدیک خبر داد.

تصمیم مهم مجلس برای جاماندگان سهام عدالت

عضو شورای عالی بورس بیان کرد: نکته مهمی که در این روزها اتفاق افتاده است و الان مردم به جد دنبال آن هستند و به ما هم بسیار مراجعه می کنند و به رسانه ملی هم منعکس کردند، جا ماندگان سهام عدالت هستند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی