روز: شهریور ۱۶, ۱۳۹۹
انتصاب یک جوان گیلانی به عنوان دبیرکل شورای سیاستگذاری شهرهای فعال ایران

دبیرکل شورای سیاستگذاری شهرهای فعال ایران منصوب شد.

سرپرست خزانه داری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد

با حکم دکتر حاج محمدی شهردار رشت، مصطفی رحیمی به سمت سرپرست خزانه داری شهرداری رشت منصوب شد.

محصولات داخلی سایپا جایگزین مونتاژی‌ها شدند

با کاهش شمارگان تولید خودروهای مونتاژی سایپا از ابتدای امسال، محصولات داخلی در خانواده ایکس‌۱۰۰ و ایکس‌۲۰۰ شامل پراید، تیبا، ساینا و کوییک جایگزین این خودروهای مونتاژی شدند.

سازوکار اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰ شفاف شد

اصولگرایان برای شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ تصمیمات جدیدی اتخاذ کرده‌اند.

گزینه جدی سرمربی‌گری تراکتور

علی دایی گزینه جدی هدایت تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده است.

قتل وحشتناک دختر ۴ ساله توسط مادرش

زن جوان که دچار فشار عصبی شده بود، دختر ۴ ساله اش را به طرز وحشتناکی در مشهد به قتل رساند و به دستور مقام قضایی در مرکز روان پزشکی بستری شد.

عرضه‌های اولیه امسال ۱۸تایی می‌شود

تعداد ۱۶میلیون سهم شرکت کیا الکترود شرق، سه‌‌‌شنبه این هفته با نماد معاملاتی “کیا” در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

در دیدار شهردار رشت با نمایندگان اتاق بازرگانی سوئد و ایران مطرح شد؛ آمادگی برای راه اندازی نخستین آکادمی بین المللی فوتبال در رشت

دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت با نمایندگان اتاق بازرگانی سوئد و ایران پیرامون انعقاد تفاهم نامه های مشترک سرمایه گذاری دیدار و گفت و گو کرد.

مسئولان جدید دو منطقه شهرداری رشت تعیین شدند

با بازنشستگی مدیران مناطق دو و پنج شهرداری رشت طی احکامی از سوی دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت مسئولان جدید این مناطق مشخص شدند.

مرکز پرورش،فرآوری و پایگاه صدور خاویار کشور به بازار اوراسیا در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود/ منطقه آزاد انزلی می تواند به مرکز صدور محصولات کشاورزی به کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا تبدیل شود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی کشور با حضور دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و دکتر سید محمد مجابی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی کشور در محل آن شرکت منعقد شد.

خبر معاون وزیر راه به متقاضیان وام ودیعه مسکن

همه متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه طرح اقدام ملی و از قسمت «مشاهده و پیگیری درخواست‌ها» نسبت به مشاهده وضعیت خود و انتخاب بانک مورد نظر جهت دریافت تسهیلات اقدام کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی