روز: شهریور ۱۹, ۱۳۹۹
افزایش فضای تبلیغاتی شهر رشت و برگزاری مزایده عمومی

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت از برگزاری مزایده عمومی و افزایش فضای تبلیغاتی شهر رشت خبر داد.

اسامی ایرلاین‌های متخلف در خصوص کرونا اعلام می‌شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری نشست آتی کشورهای ذینفع در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: در صورتی که ایرلاین ها دستورالعمل مقابله با شیوع کرونا را رعایت نکنند اسامی آنها را اعلام می کنیم.

آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد

مهلت مجددی که برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در نظر گرفته شده بود، ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه پایان می‌پذیرد.

پیام مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی، هتاکی نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) را محکوم کرد.

رؤسای بیمارستان‌های گیلان بر کیفیت خدمات، بیشتر نظارت کنند/ کمبود نیروی پرستار، چالشی مشترک در بیمارستان‌های گیلان

در نشست ویدیو کنفرانس رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با رؤسای بیمارستان‌های استان، بر تشدید نظارت‌ها برای ارائه خدمات درمانی، عملکرد نیروی انسانی و همچنین راه‌اندازی درمانگاه‌های تخصصی به جهت افزایش خدمات درمانی به مردم، تأکید شد.

سرپرست مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت منصوب و معارفه شد

با ابلاغ شهردار رشت، هاجر خرمدل به سمت سرپرست مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت منصوب شد.

نقد رسانه ها هدیه ای جهت کاستن عیوب مدیران است/ ۹۵ درصد از واردات صورت گرفته از طریق بنادر کاسپین و انزلی کالاهای اساسی و مواد اولیه بوده است/ حجم واردات به داخل منطقه ۳۰ میلیون دلار و صادرات ۱۵۷ میلیون دلار بوده است/ راهبرد منطقه آزاد انزلی تبدیل شدن به هاب گردشگری، مالی،ترانزیتی و دانشگاهی در قالب دانش شهر است

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، در جلسه صمیمانه ای با مدیر عامل خانه مطبوعات و مدیران روزنامه های گیلان،در خصوص حوزه های مختلف کاری،برنامه های اجرایی و طرحهای توسعه ای منطقه متبوع خود به بحث و گفت و گو پرداخت.

تمدید مهلت خرید دارا دوم به مدت یک هفته

سازمان بورس و اوراق بهادار با تمدید یک هفته‌ای پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم موافقت کرد تا متقاضیانی که تاکنون فرصت خرید واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق مذکور را نداشته‌اند، از این زمان استفاده کنند.

اعضای هیات رئیسه انجمن صنفی کارکنان شهرداری رشت انتخاب شدند

هیات رئیسه انجمن صنفی کارکنان شهرداری رشت در حضور اعضای شورای مرکزی مجمع و بازرسین انتخاب شدند‌.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی