روز: شهریور ۲۲, ۱۳۹۹
باحضور دکتر روزبهان انجام شد: شروع به کار شناور مسافربری در اسکله مارینا مجتمع بندری کاسپین/تکمیل زیرساخت های ایجاد گردشگری در دریای خزر با محوریت منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،با حضور دکتر روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان،شناور مایا با سرمایه گذاری بخش خصوصی به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

توافق ایران و روسیه راه سفر بدون ویزا را باز می‌کند؟

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرده در آستانه امضای توافق‌نامه لغو ویزای سفرهای گروهی با روسیه است؛ اما سوال این است پس از این توافق، شهروندان دو کشور بدون ویزا می‌توانند به ایران و روسیه سفر کنند؟

آغاز عملیات اجرایی چهاربانده شدن جاده پیربازار به ضیابر

صبح امروز عملیات اجرایی بهسازی و چهاربانده شدن جاده پیربازار به ضیابر با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین استانی آغاز شد.

ضرورت جریان داشتن فعالیت‌های جامعه در کنار رعایت توصیه‌های بهداشتی/ سلامت فراگیران علم و دانش، اولویت نخست است / نباید هیچ دانش‌آموز علاقمند آموزش به‌دلیل نداشتن ماسک، از حضور در مدرسه محروم شود / استمرار بازرسی‌ها از مراعات موارد بهداشتی در مدارس

نماینده عالی دولت در گیلان سلامت فراگیران علم و دانش را اولویت نخست دانست و با تأکید بر ضرورت جریان داشتن فعالیت‌های جامعه در کنار رعایت توصیه‌های بهداشتی و نیز استمرار بازرسی‌ها از مراعات موارد بهداشتی در مدارس گفت: نباید هیچ دانش‌آموز علاقمند آموزش، به‌دلیل نداشتن ماسک، از حضور در مدرسه محروم شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت خبر داد:جانمایی ۲۰۰ مخزن جدید زباله در سطح شهر

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از جانمایی ۲۰۰ مخزن جدید زباله در سطح شهر خبر داد.

فعالیت شبانه روزی شهرداری رشت برای احداث فاز دوم بلوار هشت دی

شهرداری رشت برای تکمیل و احداث فاز دوم بلوار هشت دی شبانه روزی فعالیت می کند.

عملیات ریل گذاری مسیر رشت به منطقه آزاد انزلی آغاز شد/ دکتر نوبخت: اتصال بندر کاسپین به شبکه ریل سراسری باعث افزایش مبادلات کالایی در سطح بین المللی می شود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حضور دکتر محمد باقر نوبخت،معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان،دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان،مهندس خیرالله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل عملیات ریل گذاری مسیر رشت به مجمتع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی آغاز شد.

توضیح سازمان غذا و دارو درباره قیمت بالای ماسک در داروخانه ها

مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره عدم فروش ماسک در داروخانه‌ها به قیمت مصوب توضیحاتی را ارائه کرد.

بانک‌ها به چند نفر وام اجاره مسکن داده‌اند؟

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۲۵۰۰ هزار نام کاربری و پسورد طراحی کردیم و تمامی بانک های عامل به سامانه متصل شده‌اند گفت : تاکنون ۱۰۰۰ نفر تسهیلات دریافت کرده و سرعت پرداخت تسهیلات افزایش یافته است.

فروش فوق‌العاده ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو با یک شرط جدید

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه دو خودروساز اصلی کشور ماهانه ۲۵ هزار دستگاه خودرو به منظور کاهش التهابات بازار به متقاضیان عرضه خواهند کرد، از برنامه فروش فوق‌العاده ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماهه تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: علاوه بر پابرجا بودن محدودیت‌های قبلی برای ثبت‌نام در این طرح، متقاضیان در زمان ثبت‌نام بایستی ۱۰ درصد از مبلغ خودرو را واریز کنند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی