روز: شهریور ۲۴, ۱۳۹۹
سنگ بزرگ استراماچونی جلوی پای استقلال

آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال که بحث بازگشتش به این تیم بسیار داغ است، درخواست‌های جدیدی برای حضور در استقلال داشته که شاید برآورده کردن آن از عهده تیم‌های ایرانی بر نیاید.

عاداتی که ما را به سوی حمله‌ قلبی هول می‌دهند

بسیاری بر این عقیده هستند که اغلب بیماری‌ها به علت ژنتیک‌هایی هستند که از پدر و مادر خود به ارث بردیم. این موضوع تا حدی صادق است ولی نه تا حدی که اثر عادات اشتباه در سبک زندگی بر سلامت را نادیده بگیریم. در ادامه «ایرنا زندگی» شما را با ۶ عاداتی که اغلب ما در سبک زندگی‌های خود داریم و منجر به افزایش ریسک حمله‌ی قلبی می‌شوند، آشنا می‌کند.

عرضه مواد غذایی در بوفه های مدارس ممنوع است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک در مدارس برای کارکنان و دانش آموزان الزامی است، یادآور شد: در سال جاری با توجه به شرایط خاص ایجاد شده، عرضه مواد غذایی در بوفه های مدارس و همچنین استفاده از آب سردکن ممنوع اعلام شد.

آخرین ورژن از فهرست کاندیدا‌های ۱۴۰۰

فضای سیاسی کشور هر روز انتخاباتی‌تر شده و فهرست کاندیداهای احتمالی نیز به‌روز می‌شود.

برپایی اولین نشست مجازی کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند کلانشهرهای کشور

هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت، در اولین نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند کلانشهرها که به صورت مجازی برگزار شد، حضور یافت.

پیام قدردانی دکتر ناصر حاج محمدی از مردم رشت و مسئولین شهر و استان

با پایان یافتن دوره فعالیت شهردار رشت، دکتر ناصر حاج محمدی طی پیامی از مردم شریف رشت و مسئولین شهری و استانی قدردانی کرد.

علت افزایش آمار کرونا در روزهای اخیر چیست؟

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور شاهد فراز و فرودهایی در آمار مبتلایان و جانباختگان این بیماری بودیم؛ روندی سینوسی که گاه شمار جانباختگان را به حدود ۳۰ مرگ و گاه به بیش از ۲۰۰ مرگ در روز رساند. در روزهای اخیر اما علی‌رغم تمام هشدارها بازهم این آمار روندی افزایشی به خود گرفته است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی