روز: شهریور ۲۵, ۱۳۹۹
ارزیابی زیست محیطی پروژه های توسعه ای پدافند غیرعامل است

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان به نقل از ایسنا  عماد مطالبی در وبینار تخصصی پدافند غیر عامل زیستی که به صورت ارتباط تصویری با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و استاندار گیلان برگزار شد، با بیان اینکه تحولات اخیر در رشد و توسعه شهرنشینی و به تبع آن رشد و توسعه […]

تسویه نیمی از بدهکاری پرسنلی و غیر پرسنلی علوم پزشکی گیلان طی یک سال اخیر/ پیگیر خرید خوابگاه ۳۰۰ نفره دانشجویان هستیم

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بدهی افزون بر ۶۰۰ میلیارد تومانی علوم پزشکی گیلان پیش از پذیرفتن مسوولیت دانشگاه، اظهار داشت: علی رغم کاهش درآمد دانشگاه در پی شیوع کرونا، خوشبختانه نیمی از بدهکاری های پرسنلی و غیرپرسنلی، پرداخت‌شده است.

قتل «عمد» ؛ نظر نهایی دیوان عالی کشور درباره قتل «میترا استاد»

جلسه هیات عمومی دیوان عالی کشور در مورد رای اصراری پرونده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران برگزار شد. در این جلسه نظرات قضات دیوان عالی کشور مطرح و در نهایت مجموع قضات شرکت کننده ۶۶ نفر بودن که ٣٩ نفر رای کیفرى یک و ٢٧ نفر راى دیوان عالى را تایید کردند و بر این اساس هیات عمومى دیوان عالى کشور قتل میترا استاد را قتل عمد اعلام کرد.

وزارت بهداشت: امیدواریم هفته اول مهر واکسن آنفلوآنزا به دستمان برسد

معاون بهداشت وزیر بهداشت از خیز مجدد کرونا در تهران و برخی استانهای دیگر خبر داد و گفت: میزان بیماران ناشی از این بیماری در تهران، طی یک هفته گذشته و در مقایسه با هفته قبل از آن، دو برابر شد.

کنایه‌های نیش‌دار مهاجری به مجلس و شورای نگهبان

یک فعال سیاسی گفت: اصلاح قانون انتخابات قطعا به این دوره از انتخابات نخواهد رسید زیرا این قانون در رفت و برگشت با شورای نگهبان به زمان بیشتری نیاز دارد.

با ده رای اعضای شورا؛ مهندس ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت شد

مهندس ناصر عطایی با ۱۰ رای اعضای شورا به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد.

راهبرد منطقه آزاد انزلی ؛ تبدیل شدن به الگوی همه جانبه در تمامی زمینه ها / منطقه آزاد انزلی به مرکز علمی و دانش شهر کشور تبدیل می شود/ منطقه آزاد انزلی ظرفیت تأسیس هنرستانی با موضوع تولید و تجارت بین الملل را دارا می باشد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد انزلی با ریاست دکتر محمدولی روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و حضور محمد رحمتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان،حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین امام جمعه شهرستان بندر انزلی،معاونین ومدیران سازمان و آموزش و پرورش استان برگزار شد.

حمله ۳ جانبه بانک مرکزی به دلار ۲۷ هزار تومانی

بانک مرکزی با لغو ممنوعیت عرضه ارز سهمیه‌ای، حذف سقف قیمت در بازار نیما و نزدیک کردن قیمت ارز در صرافی‌ها و بازار متشکل ارزی مقدمات کاهش قیمت ارز را فراهم کرد و بر این اساس، دیروز نرخ دلار در بازار آزاد به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت و از سوی دیگر نرخ صرافی ملی با بیش از ۳ هزار تومان افزایش، به همین کانال رسید.

نگاهی به چرایی استیضاح شهردار رشت؛ وقتی رضا رسولی ناجی شهر رشت شد

پس از انتشار بیانیه چهار عضو شورای شهر رشت مبنی بر لزوم تداوم مدیریت ناصر حاج محمدی مسیر مدیریت شهری به انحراف کشیده شد تا جایی که یکی از مشاوران شهردار (شما بخوانید دلال) دستگیر و بازداشت شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی