روز: مهر ۲, ۱۳۹۹

در جشنواره شهید رجایی؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمره دستگاه های برتر در بخش مبارزه با کرونا در سال ۹۸، قرار گرفت.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان گفت: با نهایی شدن قرارداد مالکیت داماش سامان سهرابی عهده دار مالکیت این باشگاه و جایگزین اسماعیل حاجی پور شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: فعالیت تالار مرکزی رشت بار دیگر آماده بهره برداری هنرمندان شده و پس از مجوز ستاد کرونا بطور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.

بر اساس اعلام سخنگوی دولت، مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی کرونا تا آخر مهر ماه تمدید شده است تا فرصت دیگری در اختیار کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا قرار داده شود.

استاد دانشکده بهداشت و عضو کمیته اپیدمیولوژی کووید-۱۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: متاسفانه در ۲ هفته آینده شاهد افزایش موارد ابتلا و فوت کرونا خواهیم بود و اگر اقدام موثر صورت نگیرد ممکن است فاجعه در راه باشد.

سرپرست شهرداری رشت در دیدار با رئیس و کارکنان سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت،پرسنل شهرداری را سرمایه شهرداری عنوان کرد و بر نظارت بیشتر در دوران سرپرستی تأکید نمود.

سرپرست شهرداری رشت گفت: پروژه تصفیه خانه سراوان اعتبار استان گیلان است و همه دستگاه های متولی برای نگه داری با شهرداری مشارکت کنند.

جمعی از شهرداران یزد و مدیرکل دفتر امور شهری یزد از پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت بازدید کردند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس به منظور گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان،جانبازان و رزمندگان ، برنامه های متنوعی از سوی معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری تدوین و در سطح منطقه اجرا خواهد شد.

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ، به منظور برسی روند ساخت و تکمیل پروژه های سرمایه‌گذاری، تسریع در انجام عملیات اجرایی و رفع موانع ، هیاتی به سرپرستی مهندس مجید فاتحی مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست از پروژه سی شاین یکی از پروژه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این منطقه بازدید بعمل آوردند.

بنا بر این گزارش در روند بازدید از این پروژه تجاری نشستی با سرمایه‌گذار این طرح به منظور رفع موانع برگزار شد تا عقب ماندگی های پروژه برطرف و این طرح سرمایه گذاری در اسرع وقت اتمام و فاز نخست آن در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

پروژه مجتمع تجاری ، تفریحی و مسکونی سی شاین در زمینی به مساحت ۴۳ هزار مترمربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی به میزان ۴۳۰۰ میلیارد ریال در پنج بلوک در حال ساخت و تکمیل است و این مجتمع دارای ۱۶۴ واحد مسکونی، تجاری، تفریحی بوده و به عنوان یکی از پروژه های تجاری در دست احداث موجب افزایش فرصت اشتغال برای جوامع محلی نیز خواهد شد.

گفتنی است کلیه طرح های عمرانی و سرمایه گذاری حسب تاکید مدیرعامل سازمان بصورت مرتب بازدید و موانع آن برطرف خواهد شد تا علاوه بر افزایش سرعت ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی، افزایش رضایت سرمایه گذاران ، و بهره برداری از طرح در موعد مقرر صورت گیرد.

براساس اعلام دادستانی، از این پس افرادی که قصد درج آگهی در سامانه های فروش مسکن و خودرو را دارند باید در سایت امتا احراز هویت شوند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی