روز: مهر ۶, ۱۳۹۹
با پیگیری‌های مداوم و مستمر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نتیجه داد؛ مجوز به‌ کارگیری پرستاران و نیروهای بهداشتی درمانی داوطلب در کرونا گرفته شد

با تلاش‌های مستمر دکتر سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مجوز به ‌کارگیری پرستاران فعال و نیروهای بهداشتی درمانی داوطلب کرونا اخذ و همچنین موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۸ این دانشگاه نیز پیگیری شد.

پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی درگذشت همکار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی درگذشت همکار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه را تسلیت گفت.

جریمه در انتظار افراد کرونایی که از قرنطینه خانگی خارج می شوند

معاون بهداشت وزارت بهداشت، از اعمال جریمه افراد مثبت کرونا که قرنطینه خانگی را رعایت نمی کنند، خبر داد.

حمله تند و تیز زیباکلام به موسوی خوئینی‌ها

صادق زیباکلام گفت: آقای موسوی خوئینی‌ها اگر قرار است با اطلاع آقای خاتمی یا بدون اطلاع او سخنگو یا لیدر جنبش اصلاحات باشد، یک فاجعه برای اصلاحات رقم خورده است و عقبگردی بزرگ برای این جریان است و به نوعی لیدری موسوی خوئینی‌ها تیر خلاص به شقیقه جنبش اصلاحات است.

آتش سوزی گسترده در بازار فومن مهار شد/ ۶ واحد تجاری و مسکونی در آتش سوخت

شهردار فومن از وقوع آتش‌سوزی گسترده در بازارچه این شهرستان استان گیلان خبر داد و گفت: با تلاش آتش‌نشانان آتش‌سوزی بامداد امروز ۶ مهر مهار شد.

چرا مبتلایان کرونا نباید واکسن آنفلوآنزا بزنند؟

همزمان با آغاز فصل سرد سال توصیه‌ها برای تزریق واکسن آنفلوآنزا برای افراد در معرض خطر همچون سالمندان، خانم‌های باردار و… افزایش می‌یابد. اما موضوعی که تا حدودی مغفول مانده موارد منع مصرف واکسن آنفلوآنزا و البته عدم ضرورت تلقیح همگانی آن است.

حضور سرپرست شهرداری رشت در اختتامیه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت

مهندس ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت در اختتامیه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت حضور یافت.

منطقه آزاد انزلی می تواند به قطب رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی تبدیل شود/ ظرفیت منطقه آزاد انزلی به عنوان قطب دوم میزبانی از اردوهای تیم های ملی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با دکتر سید رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک دیدار کرده و در خصوص سازوکارهای توسعه همکاری ها براساس توانمندی ها و فرصت های پیش روی به تبادل نظر پرداخت.

همایش نقش زنان در دفاع مقدس در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی همزمان با هفته دفاع مقدس همایش نقش زنان در دفاع مقدس با حضور خانواده های معظم شهدا و معاونین و مدیران سازمان و فرماندهی سپاه ناحیه بندر انزلی در تالار فرهنگی منطقه برگزار شد.

رشد ۲ برابری جمعیت سالمندان تا سال ۱۴۲۱

رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان درباره آخرین وضعیت جمعیت سالمندان در کشور توضیحاتی داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی