روز: مهر ۱۳, ۱۳۹۹

میترا جاودان اظهار داشت: بیماری‌های تنفسی یکی از شایع‌ترین بیماری‌ها در فصل‌های سرد سال است و موثرترین راهکار برای پیشگیری از ابتلا به آن تقویت سیستم ایمنی بدن است.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک کانون با اداره کل پست استان خبر داد و گفت: افزایش تعامل و هم‌گرایی در زمینه گسترش فعالیت‌ کتابخانه‌های پستی از جمله موضوع‌های محوری این تفاهم‌نامه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از برخورد قاطعانه نیروی انتظامی و مراجع قضایی استان با عوامل تا امن کننده جامعه از جمله مخلان نظم عمومی در مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت، تقدیر کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در محدوده فاز تجارت و گردشگری این منطقه، پنجمین مرکز خدمات تجاری و گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی،با میزان رشد ۸۵ درصد ماه های پایانی مراحل احداث خود را طی می کند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی دکتر محمد ولی روزبهان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی آغاز هفته ناجا را به تمام سبزپوشان نیروی انتظامی تبریک گفت.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه شهروندان مشکلات حاد تنفسی را جدی بگیرند، گفت: مراقبت های لازم برای جلوگیری از ابتلا به انفلوانزا در دستور کار باشد.

سرپرست شهرداری رشت در جلسه ساماندهی رودخانه های رشت گفت: حل مشکلات و ساماندهی رودخانه های رشت تنها وظیفه شهرداری نیست و باید برای نجات این رودخانه ها یک همگرایی بین دستگاهی را به نمایش بگذاریم.

سرپرست شهرداری رشت از تصویب پنج پروژه بازآفرینی شهرداری رشت در ستاد بازآفرینی استان خبر داد.

دقایقی پیش خبرگزاری الریاضیه عربستان در خبری فوری اعلام کرد باشگاه النصر عربستان از باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است.

عروس ۲۵ ساله ای که بعد از هفت سال زندگی در کنار خانواده همسرش، دست به جنایتی هولناک زد و مادرشوهر ۶۶ ساله اش را با ۷۰ ضربه چاقو به قتل رساند در بازسازی صحنه قتل، داشتن یک زندگی مستقل را انگیزه این اقدام وحشتناک اعلام کرد.

وزیر راه و شهرسازی از مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تمدید زمان ثبت نام طرح تسهیلات ودیعه مسکن تا پایان مهر امسال خبر داد. این در حالی است که آمارها نشان می دهند تعداد واجدان شرایط این تسهیلات به ۳۵۵ هزار نفر معادل ۶۰ درصد ظرفیت ۶۰۰ هزار فقره ای این تسهیلات رسیده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی