روز: مهر ۱۴, ۱۳۹۹

نشست سرپرست منطقه دو با مالکین سینما انقلاب جهت راه اندازی مجتمع فرهنگی تفریحی در بنای تاریخی سینما انقلاب، برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی، درگذشت دکتر وحید نیک سرشت، دانشیار و متخصص قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی گیلان را تسلیت گفت.

۱۰ تغییر در تیم ملی آن هم با اهداف جوانگرایی در این مقطع حساس کمی شبیه قمار می‌ماند، اما بذر موفقیت‌های آینده را امروز کاشتن بهتر از این است که بدون ثمره امروز به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی صعود کنیم

چهره سیاسی اصلاح‌طلب درباره گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه با خاتمی درباره حضور در انتخابات ۱۴۰۰ مذاکره‌ای شده یا خیر؟ اشاره کرد: در این باره چیزی نشنیده‌ام؛ شخص آقای خاتمی پاسخ این گمانه‌زنی‌ها را قبلا داده‌اند و در قالب یک ویدیویی گفتند که قصد بازگشت به قدرت را ندارند.

استاندار تهران گفت: هفته آینده استفاده از ماسک از درب منازل در استان تهران اجباری خواهد شد و بر اجرای این قانون به شدت نظارت می شود.

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو ضمن اعلام آخرین وضعیت تامین و توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه ها، گفت: در حوزه تبادلات ارزی و بانکی برای واردات واکسن آنفلوآنزا مشکلاتی وجود داشت که اکنون حل شده و محموله‌ها به تدریج وارد کشور خواهند شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از رایگان شدن بیمه تکمیلی برای رانندگان تاکسی به شرط داشتن پروانه تاکسیرانی خبرداد.

دیروز اطلاعیه بازگشایی نهمین شرکت استانی سهام عدالت منتشر شد تا به مرور آزادسازی سهام عدالت برای کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند نیز به مرحله اجرایی برسد.

محمد علی صدیق عربانی که حدود ده سال بعنوان مدیر روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست گیلان مشغول بکار بود و تعامل خوبی با رسانه ها و خبرنگاران داشت در پایان مسئولیت خود، با انتشار پیامی از خبرنگاران و همکاران خود قدردانی کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی