روز: مهر ۱۹, ۱۳۹۹

سرمربی استقلال به دلیل اتفاق رخ داده در اولین جلسه تمرین استقلال رای به اخراج یک نفر می‌دهد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی کارگروه اقتصاد مقاومتی و کمیته جهش تولید به منظور رفع موانع تولید، بررسی وضع موجود و برنامه ریزی به منظور ایجاد جهش در تولید وصادرات با حضور مدیرعامل سازمان، معاونین و مدیران ،مدیر گمرک منطقه آزاد انزلی و فعالان اقتصادی برگزار شد.

امروز بازار طلا و ارز با افزایش قیمت‌ها مواجه شد به نحوی که دلار از میانه کانال ۲۹ هزار تومان هم عبور کرد و سکه امامی نیز وارد کانال ۱۵ میلیون تومان شد.

محمدرضا شجریان با نوای «ربنا» به خاک سپرده شد

کوچکی نژاد از توزیع کالابرگ‌های الکترونیکی میان ۲۰ میلیون نفر از اقشار محروم جامعه خبر داد.

مشکل خشکی پوست اجتناپ ناپذیر است و هستند افراد زیادی که دچار خشکی پوست هستند، اما دلیل آن را نمی‌دانند. فصل تابستان به اتمام رسید و با شروع فصل سرما، خشکی پوست معمولاً افزایش پیدا می‌کند.

معاون کل وزیر بهداشت با اشاره به اینکه تهران در وضعیت فوق قرمز کرونایی است گفت: اکنون ۴ هزار و ۸۶۵ بیمار بستری مشکوک به کرونا در تهران داریم که ۹۰۷ نفر از آنها دربخش مراقبت‌های ویژه هستند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان: بهره گیری از مشارکت جوامع محلی، کلیه ذینفعان و دست اندرکاران از ضروریات و اولویت های کاری برای حفاظت از تالاب امیرکلایه است.

سرپرست شهرداری رشت در جلسه ستاد بحران شهرستان رشت به ضرورت هم گرایی و هماهنگی بین دستگاهی در مدیریت بحران تاکید کرد.

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده تهران- مشهد، ۲۰ نفر مصدوم بر جای گذاشت. اتوبوس سانحه‌دیده ۴۹ نفر مسافر داشت. علت وقوع این حادثه در دست بررسی است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی