روز: مهر ۲۱, ۱۳۹۹
باور اشتباهی که سال‌ها درباره استفاده از خمیر دندان داشته‌اید

دیر زمانی است که بسیاری از ما شستن دندان‌های خود را روزی دو بار با خمیردندان حاوی فلوراید به مدت دو دقیقه امری ضروری می‌دانیم؛ اما به تازگی یک دندانپزشک مالزیایی در خصوص برداشت‌های نادرست در خصوص مقدار مناسبی که از خمیردندان باید برای تمیز کردن دندان‌ها استفاده کرد، خبر داد.

احیا و راه اندازی شرکت تعاونی مسکن / عضو گیری شرکت تعاونی مصرف کارکنان

صبح امروز جلسه علیزاده مدیر کل اداره تعاون، کار و امور اجتماعی استان گیلان با دکتر عشقی دبیر مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت برگزار شد.

فروش قایدی تیر آخر استقلال

پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی استقلال همچنان بسته است و دست این باشگاه برای تامین منابع مالی نیز بسته مانده. البته روز گذشته به این موضوع اشاره کردیم که تمام تلاش مسئولان باشگاه با هماهنگی و همکاری وزارت ورزش برای تامین منابع مالی همچنان ادامه دارد و این درحالی است که بعد از دو مرحله قرارداد ناکام با دو کارگزار قبلی استقلالی‌ها حالا این باشگاه در آستانه هت‌تریک کردن برای عقد قرارداد با کارگزار سوم طی یک‌سال اخیر قرار دارند.

پیشنهاد یک نماینده؛ کل کشور را دو هفته قرنطینه و شهرها را تعطیل کنیم

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد: با توجه به شیوع گسترده اپیدمی کرونا در کشور، ناچار هستیم کل کشور را دو هفته به صورت کامل قرنطینه کرده و اجازه خروج مردم از شهرها را نداده و شهرها را تعطیل کنیم و حتی اگر لازم باشد بازارها را نیز تعطیل کنیم و اگر دو هفته قرنطینه ۱۰۰ درصدی در کشور صورت گیرد مطمئنا بعد از دو هفته آمار مبتلا به کرونا در کشور نزدیک به صفر خواهد شد.

منطقه آزاد انزلی می تواند با مناطق آزاد موفق جهان برابری نماید/ منطقه آزاد انزلی ظرفیت بسیار بالایی برای گیلان و ایران است

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، آیت ا… رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعهشهرستان رشت از امکانات زیرساختی بندری، حمل و نقلی،تولیدی و گردشگری منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد و در جلسه شورای معاونین سازمان که با حضور دکتر محمد ولی […]

برخی علائم غیرمعمول‌ کووید۱۹

تب، سرفه و تنگی نفس از شایع ترین علائم بیماری کووید-۱۹ بوده و بیشتر شناخته شده هستند. هرچند علاوه بر این علائم، بیماری کووید-۱۹ در برخی از بیماران با نشانه‌های دیگری خود را بروز می‌دهد که کمتر شایع‌اند.

گشتی در پایتخت بدون ماسک؛ از جریمه خبری نبود

‌در اولین روزی که قرار بود افراد بدون ماسک ‌جریمه شوند، خبرنگار جام جم بدون ماسک در شهر چرخید اما هیچ‌کس او را جریمه نکرد. دیروز بدون ماسک سوار اتوبوس تندرو و قطار مترو شد بدون این‌که تذکر بگیرد یا جریمه شود

آیا شستا فردا بازگشایی می‌شود؟

امروز آخرین مهلت برای بازگشایی نماد شستا در بازار بورس پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه است و سهامداران شستا در انتظار بازگشایی نماد هستند تا آن‌هایی که تمایلی ندارند در مجمع حضور داشته باشند پیش از برگزاری مجمع نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند اما هم‌چنان هیچ خبری از بازگشایی این نماد منتشر نشده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی