روز: مهر ۲۴, ۱۳۹۹
حضور رئیس مجامع امور بین الملل وزارت کشور و مدیر پروژه شهرهای دوستدار کودک کشور؛ اولین مرکز کودکان اوتیسم در شمال کشور افتتاح شد

با حضور رئیس مجامع امور بین الملل وزارت کشور و مدیر پروژه شهرهای دوستدار کودک کشور اولین مرکز کودکان اوتیسم در شمال کشور افتتاح شد.

پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع)

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع)و امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

جلسه بررسی و برنامه ریزی برای انتخاب روسای کمیته های مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت

جلسه بررسی و برنامه ریزی برای انتخاب روسای کمیته های مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مهمانسرای المپیک برگزار شد.

با تجلیل از اقدامات و برنامه های مدیریتی تندیس نشان عالی مدیر سال ایران به دکتر روزبهان ؛ مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی اهداء شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال که در تالار آبگینه وزارت امور خارجه برپا شد، با تجلیل از برنامه های توسعه ای و مدیریتی سازمان، تندیس نشان عالی مدیر سال ایران به دکتر روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی اهداء شد.

ابراز تمایل مدیران بندر لاگان روسیه به توسعه همکاری های مشترک با بنادر کاسپین و انزلی/ بندرلاگان و بندرکاسپین تفاهم نامه خواهرخواندگی امضاء می کنند

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه ازاد انزلی عضو هیات مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر این سازمان در این جلسه ویدئو کنفرانسی با اشاره به اهمیت نقش بنادر کاسپین و انزلی در توسعه تجاری دریایی با کشورهای حاشیه خزر به ویژه روسیه و رشد شاخص های بندری و لجستیکی […]

بازداشت مدیرعامل فراری بانک سرمایه/ انتقال از اسپانیا به ایران

علیرضا حیدرآبادی‌پور از اسپانیا به ایران برگردانده شد.این برای اولین بار است که یک متهم اقتصادی از اروپا به ایران بازگردانده می شود.

تست کرونای سرمربی تیم ملی مثبت شد

تست کرونای سرمربی تیم ملی فوتسال مثبت شد.

زمین ۹۹ ساله به چه کسانی می‌دهند؟

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ارائه زمین‌های ۹۹ ساله به سازندگان مسکن استیجاری که قصد خانه‌سازی برای مستاجران دهک‌های پایان جامعه را دارند، گفت: دولت از علاقه‌مندگان به ساخت مسکن استیجاری حمایت می‌کند.

۱۵گروه پرخطر در دستگاه‌ های دولتی و خصوصی ملزم به دورکاری هستند

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه ۴۵ شهر از جمله تهران نسبت به سایر شهرها در وضعیت بحرانی به سر می برند، گفت: ۱۵ گروه پرخطر را در تهران شناسایی کردیم و افرادی که در این دسته‌ها هستند باید از دورکاری استفاده کنند و شامل دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی نیز می‌شود.

زمان عرضه «دارا سوم» مشخص شد

معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه باقیمانده سهام دولت در سه بانک ملت، تجارت و صادرات در قالب دارا سوم، آبان‌ماه ارائه می‌شود، گفت: ۲۰ درصد تخفیف برای هر کد ملی تا سقف ۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

جزئیات وام ۵ میلیونی به بازنشستگان اعلام شد؛ اعطای وام ۵۰ میلیونی به بازنشستگان مستاجر

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی