روز: مهر ۲۸, ۱۳۹۹
عرضه انسولین با کارت ملی

رئیس سازمان غذا و دارو: کمبود مقطعی انسولین قلمی به دلیل تحریم‌های بانکی است

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت روز ملی سلامت بانوان/ سلامت بانوان؛ سلامت جامعه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک روز ملی سلامت بانوان(۲۸مهر)، گفت:بانوان به عنوان رکن اصلی خانواده ، نقش اساسی در ارتقای سلامت جامعه ایفا می کنند.

زمان تسویه پرسپولیس با برانکو مشخص شد

باشگاه پرسپولیس باقیمانده طلب برانکو ایوانکوویچ را فراهم کرده تا بتواند با سرمربی پیشین خود تسویه کند.

جریمه جالب متخلفان کرونایی در هشترود

رئیس دادگستری هشترود گفت: افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و اقدام به برگزاری مراسمات مختلف مانند عزا و عروسی کنند، ملزم به کار در بخش کرونایی بیمارستان و ارائه خدمات عمومی رایگان خواهند شد.

روز کم نوسان قیمت دلار

امروز بازار طلا و ارز راه خود را جدا کردند. به نحوی که تا لحظه تنظیم خبر دلار با ۸ تومان کاهش ۳۱هزار و ۸۴۸ تومان شد اما سکه امامی با رشد ۳۰۰هزار تومانی کارش را آغاز کرد.

منطقه آزاد انزلی مرکز جذب سرمایه گذار خارجی و تسهیل گر توسعه مراودات با گرجستان

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اکبر قاسمی سفیر جدید ایران در گرجستان با دکتر روزبهان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه روابط تجاری و بهره گیری از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی تبادل نظر کرد.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت برگزار می کند؛ ارتباط آن لاین با مدیران شبکه شهرهای خلاق جهان به مناسبت روز جهانی غذا

به مناسبت روز جهانی غذا، ارتباط آن لاین مدیریت برنامه های یونسکو در شهر خلاق خوراک شناسی رشت با مدیران شبکه شهرهای خلاق جهان برگزار می شود.

سازمان منطقه آزاد انزلی با انتشار فراخوانی، جذب سرمایه گذار برای حضور در سومین شهرک صنعتی خود را وارد مرحله عملیاتی نمود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در راستای راهبردهای این سازمان به منظور اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و پروژه های مرتبط با جهش تولید در سال جاری، فراخوان جذب طرح های سرمایه گذاری در سومین شهرک صنعتی این منطقه را منتشر کرد

انعقاد تفاهم نامه همکاری مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت با کلینیک دندانپزشکی مینا

تفاهم نامه همکاری مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت با کلینیک دندانپزشکی مینا امضا شد.

تداوم روند نزولی سهام عدالت در بازار سرمایه

هم‌زمان با افت ۳ درصدی شاخص کل بازار سهام به دلیل عرضه سنگین در نمادهای شاخص‌ساز، ارزش سبد سهام عدالت نیز بیش از ۳ درصد افت کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی