روز: دی ۱, ۱۳۹۹
شرط جالب خانواده داغدار برای بخشش قاتل فرزندشان

کاشت ۶ نهال در سال، آن هم به‌مدت ۳۰ سال در کانون اصلاح و تربیت مهم‌ترین شرط خانواده داغداری بود که به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) قاتل پسرشان را بخشیدند.

استقرار جوی پایدار طی امروز و فردا در گیلان/پایان هفته بارانی است

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار برای امروز و فردا در استان، گفت: با ورود سامانه سرد و بارشی، پایان هفته گیلان بارانی است.

احتمال بازگشت به پیک بیماری کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی

معاون بهداشتی وزیر بهداشت گفت: براساس پیش بینی ها، اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود و دورهمی ها قطع نگردد، اواخر دی و اوایل بهمن شاهد افزایش ابتلا و پیک جدیدی از بیماری کرونا خواهیم بود.

قاتل زن کارمند در گیلان پس از ۳ ماه فرار دستگیر شد

مرد جنایتکار که با همدستی همسرش کارمند زن تامین اجتماعی سیاهکل را به قتل رسانده و طلاها و گوشی موبایلش را به سرقت برده بود، پس از ۳ ماه فرار دستگیر شد.

یحیی گل‌محمدی/ من هنوز باور نمی‌کنم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تأسف از جدایی بشار رسن گفت که احساس می‌کند اراده‌ای برای تضعیف سرخپوشان وجود دارد.

نقشه شوم پدر شوهر برای عروس!

وقتی بعد از گفت وگو با جاری ام گوشی تلفن را گذاشتم، تنم لرزید. این جمله او که «نگذار تا آخر عمر نفرینت کنم!» مدام در ذهنم رژه می رفت. اما به خاطر آن که فرزندانم را از دست ندهم هم چاره دیگری نداشتم.

گام منطقه آزاد انزلی در شفاف‌سازی طرح‌های سرمایه‌گذاری

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، خبرگزاری فارس درگفتگو با سخنگوی سازمان،به بررسی آخرین اقدامات این سازمان در زمینه شفافیت در عرصه اطلاع رسانی طرح های سرمایه گذاری پرداخت.

کاهش ۵۰ درصدی فوتی های کرونا در کشور

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه در وضعیت فعلی کشور بعد از چند هفته روند صعودی کرونا هم اکنون روند نزولی را طی می کند گفت: در حال حاضر شاهد کاهش ۴۰ درصدی آمار بستری های ناشی از کرونا و ۵۰ درصدی فوتی ها هستیم.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی