روز: دی ۴, ۱۳۹۹
احمدی در بازدید از ماشین آلات برف روبی شهرداری رشت؛ شهرداری خود را مکلف به ارائه خدمات به موقع و مطلوب به شهروندان میداند

احمدی در بازدید از ماشین آلات برف روبی شهرداری رشت؛ شهرداری خود را مکلف به ارائه خدمات به موقع و مطلوب به شهروندان میداند.

شهردار رشت عنوان کرد: از کوچک‌ترین فرصت‌ برای اتمام پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی استفاده می‌کنیم

شهردار رشت اجرای ۵ پروژه جمع‌آوری آب‌های سطحی در رشت را مورد اشاره قرار داد و گفت: از کوچک‌ترین فرصت‌ برای اتمام هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها استفاده می‌کنیم.

تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر تداوم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

در جلسه مشترک بررسی طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، این طرح را برای کنترل کووید ۱۹، مثمرثمر خواند و خواستار تداوم آن شد.

مدیر محیط زیست منطقه آزاد انزلی  در خصوص راهبردهای زیست محیطی این منطقه در افق ۱۴۰۴ را تشریح نمود. بنابراین گزارش معصومه شهبازی گفت: تبیین برنامه‌های مدیریت بهینه پسماند روستایی در روستا‌های اطراف تالاب در دستور کار است که با آموزش اصلاح الگوی مصرف، آموزش تفکیک زباله از مبدا، بازیافت پسماند‌های قابل بازیافت و آموزش […]

واکنش خانواده شهید محسن فخری‌زاده به اقدام علیه خیابان شجریان

روز گذشته برخی افراد که خود را جمعی از خانواده شهدا معرفی کرده بودند تابلوی خیابان “محمدرضا شجریان” را به شهید “محسن فخری زاده” تغییر دادند.

مقصرین فوت دو نصاب آسانسور در رشت مشخص شوند!

روز گذشته اعلام شد سقوط ناگهانی کابین، موجبات فوت دو تن از اعضای تیم نصب آسانسور در رشت را فراهم کرده است.

جزئیات پرداخت تسهیلات جدید کرونا

معاون اشتغال وزیر کار از پرداخت تسهیلات کرونایی جدید در کشور خبر داد و گفت: بیش از ۷۰ درصد شاغلینی که به دلیل کرونا بیکار شدند، زنان هستند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی