روز: دی ۷, ۱۳۹۹
برگزاری نمایشگاه معماری «از میدان درب دیوانی تا میدان شهدای ذهاب» در تالار گفتگوی  شهرداری رشت

نمایشگاه معماری «از میدان درب دیوانی تا میدان شهدای ذهاب» از سلسله نمایشگاه های معماری رشت قدیم در تالار گفتگوی عمارت تاریخی شهرداری رشت توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می شود. این نمایشگاه از تاریخ ۸ دی تا ۱۲ دی ماه ۹۹ میزبان دوستداران تاریخ فرهنگ و هنر رشت است.

دبیرکل جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد

طی برگزاری انتخابات و اولین جلسه شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(مورخ ۹۹/۱۰/۶) ، سید احسان موسوی دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اکثریت آراء شورای مرکزی به عنوان دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی منصوب گردید. پیش از این جناب آقای رضا یوسف پور دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی […]

ابلاغ سیاست‌های جدید حمایتی از مشاغل آسیب دیده از کرونا/ از تعویق ۲ ماهه اقساط تسهیلات دریافتی تا تعیین تکلیف چک‌های برگشتی

بانک مرکزی ضوابط جدید حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آسیب‌دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

پایان فرار مرگبار سارق متجاوز

سارق تحت تعقیب که هنگام فرار با خودروی مسروقه یک عابر پیاده را زیر گرفته و باعث مرگ او شده بود، در عملیات ضربتی پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شد.

خوانش قصه با گویش رشتی، کاری از گروه گیله قصه با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت

گروه گیله قصه با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت وبه مناسبت هفته رشت قصه های صوتی گیلکی را منتشر می کند.

جزئیات آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی اعلام شد

مرکز ثبت کارآزمایی بالینی ایران جزئیات کارآزمایی بالینی بررسی بی‌خطری و ایمونوژنیسیتی واکسن غیر فعال کرونا (COVID-۱۹) تولید شده در ایران را منتشر کرد.

بازدید شهردار رشت از پروژه هدایت آب‌های سطحی در بازار بزرگ رشت

بازدید شهردار رشت از پروژه هدایت آب‌های سطحی در بازار بزرگ رشت

مسابقه مجازی ” جایزه ادبی روز رشت ” ویژه شاعران گیلانی

در آستانه ی گرامیداشت روز رشت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با مشارکت انجمن شعر و ادب شهرستان رشت مسابقه استانی شعر و متن ادبی در فضای مجازی ویژه ی شاعران گیلانی با عنوان « جایزه ادبی روز رشت» را برگزار می کند.

آمارهای عجیب از حقوق کارمندان دولت

در حالی که این روزها بحث میزان و نحوه افزایش حقوق کارمندان دولت یکی از بحث های داغ در مجلس است و پیشنهادهای متفاوتی در این باره مطرح می شود

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی