روز: دی ۹, ۱۳۹۹
واکسن کرونای ایرانی به سومین فرد داوطلب امروز تزریق می‌شود

دبیر ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز اولین و دومین تزریق انجام شد، تزریق واکسن فرد سوم همین امروز انجام خواهد شد.

۹دی جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود

این فعال سیاسی در بزرگداشت حماسه ۹ دی عنوان کرد؛ نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.

خداحافظی تلفن‌های هوشمند قدیمی با واتس اپ

اگر تلفن اندرویدی یا آیفونی قدیمی دارید احتمالا از ابتدای ژانویه سال ۲۰۲۱ میلادی برابر با دوازدهم دی ماه سال جاری، دسترسی به واتس اپ را از دست خواهید داد. این عدم دسترسی بر اساس سیاست‌های جدید واتس اپ رخ می‌دهد.

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا؛ افزایش تدریجی دما در اغلب نقاط کشور

سازمان هواشناسی با اعلام جو آرام و آسمان صاف طی ۵ روز آینده برای اکثر مناطق از افزایش آلودگی در کلانشهرها و احتمال ریزش بهمن در برخی مناطق کشور خبر داد.

پیام دکتر سالاری به مناسبت گرامی داشت حماسه ۹ دی

حماسه ۹ دی نشان از پاسخ قاطع مردم علیه تهدیدات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است مردم تا پای جان برای حفظ اسلام و آرمان های انقلاب می ایستند.

ماجرای خودکشی پسر جوان در اتوبان؛ گفتگو با مردی که فرشته نجات شد

مرد فداکار جوانی را که از بالای پل به بزرگراه امام علی پریده بود تا خودکشی کند را از مرگ نجات داد.

بیانیه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت حماسه ۸ و ۹ دی؛ روز بصیرت گیلانیان و ایرانیان

دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت حماسه ۸ و ۹دی؛ روز بصیرت گیلانیان و ایرانیان، بیانیه ای صادر کرد.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی  با معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و  بودجه کشور

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در ادامه پیگیری های خود به منظور تسریع در اجرای پروژه های منطقه بویژه پروژه اتصال راه آهن سراسری به بندرکاسپین با دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه […]

مانور آماده باش ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد انزلی برگزار شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،مهندس مازیار سیدنژاد جانشین ستاد مدیریت بحران منطقه آزاد انزلی با بیان خبر برگزاری مانور آماده باش برف ستاد مدیریت بحران منطقه، اظهار داشت: این عملیات به منظور هماهنگی بیشتر میان واحدهای درون و برون سازمانی عضو ستاد مدیریت بحران منطقه به اجرا درآمد

افزایش همکاری های دو سویه و اعلام آمادگی برای همراهی در مسیر توسعه منطقه آزاد انزلی/ تولید محتواهای خبری،اطلاع رسانی و تبلیغی برای معرفی ظرفیت ها و فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور افزایش همکاری های دو سویه و تولید برنامه های فاخر تلویزیونی،مدیرکل صدا و سیمای گیلان به همراه جمعی از معاونین این سازمان با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کردند.

اولویت‌ تزریق واکسن کرونا با چه کسانی است؟

رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت از توزیع و تزریق واکسن کرونا از طریق شبکه بهداشت خبر داد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی