روز: دی ۱۰, ۱۳۹۹
جزییات قیمت خودروهای پیش‌فروش ایران‌خودرو

قیمت خودروهای پیش‌فروش ایران‌خودرو به نرخ روز محاسبه می‌شود. امروز پیش‌فروش یکساله ۵ مدل خودرو در شرایطی شروع شده است که بسیاری از خریداران درباره نرخ قطعی این خودروها تردید دارند.

حزب اعتماد ملی به دیوان عدالت اداری شکایت کرد

سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره ردصلاحیت خود و تعدادی دیگر از اعضای حزب گفت: به دیوان عدالت اداری شکایت کرده‌ایم.

تفاهم نامه گردشگری خلاق بین شهرهای رشت، مشهد و اصفهان منعقد شد

تفاهم نامه گردشگری خلاق بین شهرهای رشت، مشهد و اصفهان در راستای تعاملات و تبادلات فرهنگی و اجتماعی در مسیر توسعه صنعت گردشگری و معرفی ظرفیت های غنی فرهنگی ، مذهبی، تاریخی، طبیعی منعقد شد.

شهردار رشت خبر داد: پروژه جمع ‌آوری پسماند خشک به زودی در شهر رشت اجرایی می‌ شود

شهردار رشت از تولید روزانه حدود ۱۸۰ تن زباله خشک در شهر رشت خبر داد و گفت: پروژه مدیریت سامانه خرید و جمع ‌آوری پسماند خشک به زودی در شهر رشت اجرایی می ‌شود.

ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز ونارنجی به شهرهای زرد

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: همچنان ورود خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد ممنوع است.

جواب پیامک ندهید، مشمول مالیات خانه خالی می شوید

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود ۱.۵ میلیون پیامک به مالکان واحدهای خالی از سکنه ارسال شده که پاسخ ندادند و اصلاح وضعیت سکونتی آنها، به منزله خالی بودن واحد مدنظر تلقی می‌شود.

اجرای طرح ناظرین افتخاری در راستای کنترل قیمت ارزاق عمومی

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت از اجرای طرح ناظرین افتخاری در راستای تشدید نظارت بر قیمت‌ها و نحوه توزیع ارزاق عمومی در سطح بازار خبر داد.

پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی و فنی حوزه سلامت استان بررسی شد

در جلسه شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور رییس دانشگاه، پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی و فنی مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار رشت : پروژه‌ های عمرانی شهر به زودی وارد فاز عملیاتی می‌ شوند

شهردار رشت طی جلسه ای با نمایندگان قرارگاه خاتم‌ الانبیاء گفت: با رایزنی‌هایی که امروز بین دو طرف انجام شد، پروژه ‌های عمرانی شهر رشت به زودی وارد فاز عملیاتی می ‌شوند.

چرا آمار قربانیان کرونا در ایران کاهش یافت؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا دلایل کم شدن آمار کرونا در کشور را در اعمال محدودیت‌ها، رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و ابتلای عده‌ زیادی از افراد به این بیماری در گذشته عنوان کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی