روز: دی ۲۰, ۱۳۹۹
ناکارآمدی مدیران استان گیلان در رفع بحران مالی باشگاه سپید رود رشت/ گام موثر شهردار رشت با همراهی شورا در لایحه دو فوریتی کمک مالی به تیم فوتبال سپیدرود

اما سوال اینجاست چرا در هیچ مقطعی ،کسی فریاد رسی جدی برای باشگاه سپید رود رشت نبوده است؟! چرا این باشگاه محبوب و پرطرفدار گیلانی مورد بی مهری و کم توجهی مسئولین امر بوده و هرازگاهی جهت پر کردن رزومه خود به بهانه پیگیری مشکلات باشگاه، عکس های یادگاری به ثبت رسانده و نتیجه جلساتشان عبث و بیهوده بوده است؟!

رئیس اداره ‌میراث فرهنگى فیروزکوه بازداشت شد

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه از بازداشت رئیس اداره ‌میراث فرهنگى و گردشگرى این شهرستان خبر داد.

اولویت‌های اول تا چهارم دریافت واکسن کرونا اعلام شد

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اولویت‌های دریافت واکسن کرونا و آخرین وضعیت بروز و فوتی ناشی از کووید۱۹ در کشور توضیحاتی را ارائه داد.

“وارنا شهرباران” نماینده ی گیلان در سوپرلیگ والیبال ساحلی کشور خواهد شد

مدیر عامل باشگاه والیبال شهرباران از حضور این تیم به عنوان نماینده ی گیلان در سوپرلیگ والیبال ساحلی کشور خبر داد.

خفاش شب گیلان اعدام شد

فرزاد.ن قاتل سریالی هشت زن گیلانی که به ۷ مرتبه اعدام محکوم شده بود، امروز صبح در زندان لاکان رشت به دار مجازات آویخته شد.

تقدیر از فعالان حفاظت از تالاب ها

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،به مناسبت پنجاهمین سالگرد تأسیس کنوانسیون رامسر،و همزمان با هفته تالاب ها،معاونت فرهنگی، اجتماعی،گردشگری و مدیریت محیط زیست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی با انتخاب از فعالان زیست محیطی تالاب ها، در سطح استان،از تلاش های فعالین این حوزه تجلیل به عمل می آورند.

مرگ دلخراش یک نوزاد، زندگی مادرش را تباه کرد

از لحظه ای که دختر کوچک و نازم در آغوش خودم جان سپرد، دیگر این زندگی هیچ ارزشی برایم ندارد. با این عقل ناقصم نمی توانم حکمت خداوند را درک کنم که چرا این نوزاد زیبا را به من هدیه داد اما هنوز او را سیر ندیده بودم از من گرفت؟! و…

برنامه قانون جدید برای چک‌های بی محل چیست؟

در قانون جدید چک محدویت‌های بیشتر و شدیدتری برای دارندگان چک‌های برگشتی درنظر گرفته شده‌ است به گونه‌ای که برای متقاضیان دسته‌ چک بر اساس عملکرد اقتصادی و مالی آن‌ها یک سقف اعتباری مجاز تعیین و هر دفعه که صادرکننده چک از دسته‌چک خود استفاده کند، از سقف اعتباری وی کم می‌شود.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی