روز: اسفند ۲, ۱۳۹۹
چرا مردان ۱۰ سال زودتر از زنان مبتلا به بیماری قلبی می‌شوند؟

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مردان ۱۰ سال زودتر از زنان به بیماری قلبی مبتلا می شوند و در مقایسه با زنان، دیرتر به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند.

هر کارت ملی، یک روغن!

با وجود اینکه مسئولان همواره وعده رفع مشکلات تولید و توزیع روغن جامد و مایع را می دهند اما همچنان روغن جامد در بازار کمیاب است و در برخی فروشگاه ها به هر کارت ملی تنها یک روغن جامد تعلق می‌گیر

زمان واریز حقوق کارگران حجمی و شرکتی با کارمندان شهرداری یکسان سازی شد

زمان واریز حقوق کارگران حجمی و شرکتی با کارمندان شهرداری یکسان سازی شد

اولویت‌های واکسیناسیون کرونا در بین جانبازان و خانواده‌های شهدا اعلام شد

مدیرکل درمان و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره تزریق واکسن کرونا به جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا توضیحاتی ارائه کرد.

١۴٠٠چند روز تعطیل هستیم؟

در تقویم رسمی سال ۱۴۰۰ که از سوی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران منتشر شده، ۶ روز از تعطیلات رسمی کشور با روز جمعه همزمان شده است.

کرونای انگلیسی بیشتر جوانان را درگیر می‌کند

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر بررسی‌ها نشان می‌دهد افراد جوان‌تر بیشتر به نوع جهش یافته کرونا (کرونای انگلیسی) مبتلا می‌شوند.

شهردار رشت در بازدید از شهرک سید احمد خمینی عنوان کرد؛ مشکلات محلات کم‌برخوردار رشت باید جبران شود

شهردار رشت با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت شهری رفع مشکلات محلات و مناطق کمتر برخوردار را در اولویت‌ خود میداند گفت: مشکلات محلات کم‌برخوردار رشت باید به هر ترتیبی که شده جبران شود.

روابط منطقه ویژه لوتوس با منطقه آزاد انزلی الگوی موفقی از همکاری منطقه‌ای در روسیه است/ با ایجاد شرکت مشترک روسی،هندی،ایرانی و انعقاد پروتکل،همکاری ها در بستر کریدور شمال-جنوب گسترش می یابد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با سرگئی میلوشکین مدیر عامل منطقه ویژه لوتوس آستراخان به صورت تصویری گفتگو کرده و در خصوص سازوکارهای توسعه مناسبات فی مابین در چارچوب کریدور شمال-جنوب و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به بحث و […]

میوه، سبزیجات، شیرینی، گوشت و مرغ درصدر گرانی ماهیانه

تازه ترین داده های مرکز آمار ایران از شاخص قیمت مصرف کننده نشان می دهد که قیمت ها در بهمن ۹۹ نسبت به دی ۹۹، ۲٫۵ درصد، در بهمن ۹۹ نسبت به بهمن ۹۸، ۴۸٫۲ درصد و در ۱۲ ماهه منتهی به بهمن ۹۹ نسبت به ۱۲ ماهه منتهی به بهمن ۹۸ (نرخ تورم) به ۳۴٫۲ درصد رسیده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی