روز: اسفند ۳, ۱۳۹۹
توضیح شهاب حسینی درباره ماجرای واکسن زدنش در آمریکا

شهاب حسینی درباره حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا و فعالیت‌های اخیر هنری‌اش، سخن گفت.

کمک اولیه برای زمان وجود جسم خارجی در گوش

گوش انسان از سه بخش تشکیل شده است:گوش بیرونی، گوش میانی و گوش داخلی. هر بخش ساختار منحصر به فرد خودش را دارد که نقش متفاوتی را در فرآیند انتقال امواج صدا به سیگنال های موجود در مغز ارسال می کند. گیر کردن یک جسم خارجی در گوش عامل ایجاد درد، عفونت و مشکلات شنوایی […]

آمار وحشتناک کرونای انگلیسی در یکی از بیمارستان‌های اهواز

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت کرونا در ایران گفت: از ۱۰ نمونه آزمایش در یکی از بیمارستان های اهواز ۹ مورد ویروس انگلیسی بوده است.

پرسپولیس میزبان لیگ قهرمانان شد/ استقلال باید به قطر برود

یک رسانه سعودی اخباری را در زمینه میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ اعلام کرد.

رعایت اصول بهداشتی با توجه به ظهور ویروس انگلیسی در تمامی سنین بیشتر شود

استاندار گیلان گفت: ظهور ویروس جهش یافته، اهمیت و ضرورت رعایت بیش از پیش توصیه های بهداشتی در تمامی گروه های سنی را فزون‌تر می کند و باید همه اقشار جامعه به این موضوع مهم توجه داشته باشند.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت امروز ۳ بهمن ٩٩

تمام سکه امروز در بازار رشت گران ، ربع سکه و طلا ارزان شد اما قیمت نیم سکه تغییری نکرد.

آیا تغییر زاویه دوربین در روز حمله به دفتر شورا توضیحی دارد؟/ در کلیه مزایده های شهرداری تخلفات محرز وجود دارد/ پیگیری قضایی دخالت های موثر فرماندار رودبار

اعارفه مجیدی، رییس شورای اسلامی شهر جیرنده، چندی پیش با رسانه ای کردن خبر حمله به دفتر شورا توسط عده ای نام آشنا که نسبت های خانوادگی و دوستانه آنان با احمدپور، شهردار جیرنده، کاملا عیان است، خبرساز شد. او کسی بود که به صراحت با رسانه ها از تخلفات شهردار جیرنده سخن گفت و […]

آمار ابتلا به کرونا در برخی شهرهای گیلان رو به کاهش است

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کنترل آمار مبتلایان به کرونا در ۴ شهرستان گیلان گفت: کرونا در برخی از شهرستا‌ن‌ها رو به کاهش است.

روایت تکان‌دهنده از حادثه کودک‌آزاری در سبزوار

دانیال پسربچه ۹ ساله روز گذشته پس از ۹ ماه بی‌خبری در حالی در روستاهای سبزوار پیدا شد که به دلیل ضرب و شتم و خشونت از سوی پدر شرایط جسمی بسیار ناگواری داشت و به گفته دایی‌اش فقط از او دو چشم می‌دیدم و یک قلب که می‌زند.

قدردانی عضو گیلانی خبرگان رهبری از زحمات کادر بهداشت و درمان در کرونا

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری طی گفت و گویی، از زحمات کادر بهداشت و درمان تقدیر کرد و از مردم به‌ویژه گیلانیان خواست ضمن توجه به دستورات و پروتکل‌های وزارت بهداشت، به آن‌ها عمل کنند.

فشار گرانی بر طبقات کم‌درآمد

رکورد بیشترین میزان تورم در طول سال ۹۹ در حالی در بهمن‌ماه به ثبت رسید که بخش بزرگی از تورم به دهک‌های کم‌درآمد فشار آورده؛ چراکه عمده تورم به وجود آمده به دلیل افزایش قیمت‌ها در بخش خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها بوده است.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی