روز: اسفند ۵, ۱۳۹۹
به زودی اسامی مافیای خلاف سازی را افشا می کنم | به دنبال تخریب خانه های افرادی که با سختی و مشقت ساخته شده اند نیستیم

شهردار رشت گفت: به دنبال تخریب خانه های افرادی که با سختی و مشقت ساخته شده اند نیستیم و به زودی اسامی مافیای خلاف سازی را افشا می کنم.

فروش سهام عدالت شروع می‌شود؟

زمزمه‌هایی از عیدی به مردم شنیده می‌شود اما دولت بارها گفته که بودجه ندارد و به همین خاطر نیز پرداخت یارانه معیشتی کرونا را محدود کرد، پس عیدی دولت به مردم چه می‌تواند باشد؟

اعمال محدودیت تردد شبانه در شهرهای نارنجی، زرد و آبی گیلان

جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان، با بیان اینکه سه استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان در ایام تعطیلات چند روزه نوروزی با محدودیت تردد مواجه هستند، گفت: محدودیت تردد شبانه در کلیه شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی گیلان نیز از ساعت ۲۱ تا سه بامداد اعمال خواهد شد.

ارائه خدمات در چارچوب دستورالعمل ستاد ملی کرونا در نوروز ۱۴۰۰

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد انزلی با ریاست مهندس سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان و با حضور نمایندگان دستگاه های اداری استان و بخش های مختلف سازمانی برگزار شد. نشست ستاد مزبور به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه […]

طی حکمی از سوی مهندس نقوی؛جانشین رییس ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی طی حکمی از سوی مهندس نقوی سرپرست سازمان ، مهندس مجید فاتحی به عنوان جانشین رییس ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد. در حکم مجید فاتحی که مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست سازمان نیز می باشد «فعال سازی ستاد، ایجاد […]

شهردار رشت در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری عنوان کرد؛ تلاش می‌کنیم تا بارش برف به معضلی برای شهروندان تبدیل نشود

شهردار رشت از آمادگی شهرداری و مناطق پنجگانه برای بارش برف خبر داد و گفت: تمام تلاش ما این است که با یک برنامه‌ریزی درست و با هوشیاری و دقت کاری کنیم تا بارش برف به معضلی برای شهروندان تبدیل نشود.

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن زاد روز خواجه ‌نصیرالدین طوسی و روز مهندس، از تلاشگران حوزه مهندسی دانشگاه تقدیر کرد.

خطر ویروس انگلیسی برای افراد زیر ۳۵ سال

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در ارتباط با ویژگی های ویروس انگلیسی، نکاتی را متذکر شد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی