روز: فروردین ۱۱, ۱۴۰۰
شرایط کرونا در کشور بحرانی تر شد؛ یک چهارم شهرها در وضعیت پرخطر

رنگ‌بندی جدید شهرستانها اعلام شد، وضعیتی که حکایت از بحرانی تر شدن کرونا در کشور دارد. در حدود یک چهارم شهرهای کشور در وضعیت پرخطر قرار گرفتند.

هدفگذاری برای بازگشت ۳۰۰ واحد به چرخه تولید گیلان در سال جاری

استاندار گیلان با تأکید بر شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی برای تحقق شعار سال، گفت: بر اساس برنامه ریزی ها باید بستر بازگشت ۳۰۰ واحد راکد و نیمه فعال در نیمه نخست امسال فراهم شود.

گیلان مقصد نخست مسافران نوروزی/افزایش ۷۸درصدی تردد بین استانی در کشور

طبق آمارهای ارائه شده توسط سامانه‌های حمل‌ونقل هوشمند مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، کهکیلویه و بویر احمد، قزوین و گلستان جزو پرترددترین استان‌های کشور قرار گرفتند.

بارش شدید باران مهمان روزهای پایانی هفته

بعد از یک روز آفتابی با نفوذ سامانه هوای سرد و بارشی از عصر امروز در برخی مناطق گیلان باران می بارد.

دوربین‌ها کدام یک از مسافران نوروزی را جریمه می‌کنند؟

بر این اساس و با توجه مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت سفرهای نوروزی تغییر کرده است و مردم نمی‌توانند به شهرهای قرمز و نارنجی وارد شده و یا از آنها خارج شوند.

تخصیص ۵۰ درصد از سپرده های بانک های مناطق آزاد برای تأمین مالی واحدهای تولیدی

در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال ۱۴۰۰، «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» به منظور پشتیبانی و حمایت مالی از فعالین اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی توافقاتی صورت گرفت.

آغاز موج جدید سفرها به استان های شمالی

مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در جنوب به شمال محورهای هراز و چالوس خبر داد.

منطقه آزاد انزلی، منطقه ای ایده آل برای سرمایه گذاری در حوزه های تولیدی،ترانزیتی و گردشگری است

راهبرد سازمان، در صنعت گردشگری گیلان، مبتنی بر ارتقای ضریب ماندگای گردشگران ورودی و افزایش درآمدزایی در حوزه های مختلف این صنعت؛ از طریق احداث زیرساخت ها و امکانات مختلف گردشگری،تفریحی و برگزاری جشنواره های و برنامه های فرهنگی-هنری است.

توضیحات رئیس مجلس در مورد افزایش وام ازدواج

رییس مجلس شورای اسلامی هدف از مصوبه مجلس برای افزایش مبلغ وام ازدواج را سوق دادن منابع به سمت رفع نیازهای مردم و ⁧حمایت از خانواده دانست.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی