روز: فروردین ۱۲, ۱۴۰۰
حضور دکتر ریحانه احمدی دهکاء در محل نام نویسی داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس

ریحانه احمدی دهکاء دارای مدرک دکتری علوم سیاسی _ روابط بین الملل
مولف و مدرس دانشگاه
با حضور در محل فرمانداری آستانه اشرفیه، برای شرکت در ماراتن انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر نام نویسی کرد.

دوازدهم فروردین، یاد آور حماسه ملی و استقرار حکومت الهی و مردمی در ایران است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک فرارسیدن روز جمهوری اسلامی، یوم‌الله دوازدهم فروردین را یاد آور حماسه ملی و استقرار حکومت الهی و مردمی در ایران عنوان کرد.

شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها را با کار مضاعف، تحقق می‌بخشیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه بدهکاری این دانشگاه از ۶۵۰ میلیارد تومان به ۲۵۰ میلیارد تومان کاهش‌یافته، گفت: این امر نشان می‌دهد علیرغم بحران‌های موجود، توسعه قابل‌توجهی در زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی صورت گرفته و روند پیشرفت‌ها، مثبت است.

واکنش کاظم نیکومنش نودهی نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها

کاظم نیکومنش نودهی با انتشار پستی نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها واکنش نشان داد.

وضعیت هشدار؛ خیز بیماری کرونا در گیلان / مسافران، گیلان را ترک کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به موج جدید بیماری کرونا در برخی از استان‌های کشور، گفت: وضعیت شیوع این بیماری در گیلان نیز به مرز هشدار رسیده و مسافران باید هر چه سریع‌تر گیلان را ترک کنند.

افزایش نظارت بر رعایت قوانین و مقررات صنفی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با توجه به افزایش میزان حضور گردشگران نوروزی در فاز تجارت و گردشگری منطقه،ستاد خدمات سفر این منطقه علاوه بر تدوین برنامه های لازم مطابق بار پروتکل های بهداشتی، اقدام به گشت های مشترکی متشکل از مدیران حوزه اقتصادی، عوامل نیروی انتظامی،حراست […]

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی