روز: فروردین ۱۴, ۱۴۰۰
مردی که با جنازه همسرش زندگی می‌کرد

پرونده های جنایی تعطیلات نوروزی در حالی با دستگیری عاملان این جنایت ها به پایان رسید که یکی از قتل های هولناک در آخرین روزهای سال گذشته رخ داد.

این مواد غذایی را با معده خالی نخورید

همیشه گفته شده که سبزیجات را همراه با نان و سایر مواد مناسب مصرف کنید. خوردن سبزیجات در با معده خالی به راحتی می‌تواند باعث سوزش سر دل شود.

چک ثبت نشده در صیاد نگیرید

سخنگوی اجرای قانون جدید چک با تاکید بر اینکه گیرنده چک هرگز چک ثبت نشده در سامانه صیاد را دریافت نکند، گفت: قانون جدید چک به اجرای مقررات موجود در قانون مبارزه با پولشویی کمک و از جعل چک جلوگیری می‌کند.

صدور احکام جدید حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی امروز و فردا

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: طی امروز و فردا احکام جدید افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صادر می‌شود و حقوق ها اگر بیشتر از صندوق‌های دیگر نباشد، کمتر از آنها نیز نخواهد بود.

روند صعودی آمار بیماران کرونایی در گیلان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند صعودی تعداد بیماران کرونایی در استان طی دو هفته گذشته، گفت: زنگ های خطر در استان گیلان به صدا در آمده است.

اعمال قانون خودروهای متخلف با پهپاد برای نخستین بار

جانشین فرمانده ناجا گفت: برای کنترل ترافیک جاده‌ها برای نخستین‌بار از پهپاد استفاده شد، به طور مثال در محور مشهد به تهران در روز گذشته بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون شدند.

کرونا خطرناک شد؛ کاهش ۹۰ درصدی تعداد شهرهای آبی

معاون کل وزارت بهداشت آخرین وضعیت کرونا در کشور را تشریح کرد.

تخت‌های «آی سی یو» بزرگترین بیمارستان کشور از بیماران کرونایی پر شد

رئیس مجمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تهران گفت: به علت افزایش ابتلا به کرونا و نیز تعطیل بودن مراکز درمانی خصوصی در هفته‌های اخیز، میزان مراجعه، بستری و فوتی بیماران کرونا افزایش یافته و همه تخت‌های «آی سی یو» بیمارستان نیز پر شده است.

پیش‌بینی ثبات قیمت طلا و سکه در ۶ ماه اول ۱۴۰۰

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به ثبات نسبی بازار ارز در ایران و کاهش اونس جهانی پیش‌بینی می‌شود، در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ تغییرات خاصی در قیمت‌های طلا و سکه نداشته باشیم.

چرا متن سند جامع همکاری چین و ایران منتشر نمی‌شود؟

برخی مدعی شده‌اند این محرمانگی به خواست چین بوده است، در‌حالی‌که مقامات ایران می‌گویند در شرایط تحریم و ادامه فشار حداکثری از سوی دولت آمریکا، تشریح محتوای توافق برای ایران هم مطلوب نیست.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی