روز: شهریور ۱۴, ۱۴۰۰
سم زدایی طبیعی بدن با ۱۰ ماده غذایی لذیذ

در دنیای پرشتاب امروز بیشتر مردم همیشه در عجله هستند و به ندرت وقت کافی برای در پیش گرفتن یک رژیم غذایی سالم را دارند. اینگونه می شود که ندانسته بدن مان از مواد غذایی ای پر می کنیم که ضرر و فشار زیادی به اندام های ما وارد می آورند. شاید فعلاً اتفاقی نیفتد اما به طور قطع یک روز نتیجه اش را خواهیم دید.

برگ سبز خودرو سند مالکیت است

دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به دادستان‌های کل کشور بر تلقی برگ سبز خودرو صادره از شرکت‌های تولیدی به عنوان سند مالیکت تأکید کرد.

واردات ۴۰ میلیون دوز واکسن تا آخر شهریور ماه قطعی شده است/ با قاطعیت می گویم از نظر کالاهای اساسی در کشور مشکلی نداریم

رئیس جمهور با بیان اینکه کرونا موضوع اصلی کشور و مقابله با آن در یک حرکت انقلابی همراه با عقلانیت اولویت اصلی دولت است،گفت: برنامه دولت افزایش واردات واکسن و تقویت تولید داخلی است و همه تلاش خود را انجام می دهیم که در این زمینه کار با شتاب بیشتری انجام شود و دغدغه های مردم را به حداقل برسانیم.

خطر ایجاد یک نوترکیبی کرونایی بسیار کشنده

یک ویروس شناس ضمن اشاره به اطلاعاتی که تاکنون درباره واریانت MU کرونا اعلام شده (جهشی که برای اولین بار در کلمبیا و اکوادر مشاهده شد)، گفت: واریانت‌ها حاصل گردش بی امان و لجام گسیخته ویروس‌ها در تمام دنیا هستند.

ادعای «رکنا» درباره اعتراف همسر مبینا سوری به قتل ناموسی

همسر مبینا سوری به قتل زن ۱۴ ساله اعتراف کرد.

عیدی سال آینده؛ فعلا یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

اعلام سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه بودجه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها وموسسات انتفاعی وابسته به دولت از تعیین عیدی یک میلیون ۶۵۰ هزار تومانی برای سال بعد حکایت دارد که البته علی‌الحساب است.

افق همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با اتاق تعاون گیلان ترسیم شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با آغاز هفته تعاون؛ سید هادی زحمتکار رییس نمایندگی اتاق تعاون استان گیلان در این منطقه با دکتر سید حجت مهدوی سعیدی، معاون فرهنگی،اجتماعی،گردشگری سازمان دیدار کرده و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های دو نهاد به بحث و تبادل نظر […]

تسریع در راه اندازی شهرک صنعتی شماره ۳ در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ پیگیری جهت تسریع احداث و تجهیز زیرساخت‌های شهرک صنعتی شماره ۳ منطقه توسط مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران حوزه های مرتبط سازمان قرار دارد. 🔹شهرک صنعتی شماره ۳ در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار در حال ساخت است که با  بهره […]

نفرات برتر مسابقات المپیاد تابستانه دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام شد

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اسامی منتخبان مسابقات المپیاد تابستانه دانشجویان و اعضای هیات‌علمی این دانشگاه را اعلام کرد.

کسب رتبه عالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز

دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۱۳۹۹، رتبه عالی را در بین دستگاه‌های اجرایی استان کسب کرد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی