روز: شهریور ۱۶, ۱۴۰۰
جزئیات نشست غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده نیروی قدس سپاه

عضو هیئت رئیسه مجلس و دو عضو کمیسیون امنیت ملی جزئیاتی از جلسه غیرعلنی امروز مجلس که با حضور فرمانده نیروی قدس سپاه برگزار شد را بیان کردند.

هشدار درخصوص انتشار اپلیکیشن جعلی به نام «سامانه سلامت وزارت بهداشت»

وزارت بهداشت نسبت به انتشار اپلیکیشن کلاهبرداری به نام جعلی «سامانه سلامت وزارت بهداشت» که به بهانه «ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا» برای مخاطبان ارسال می‌شود، هشدار داد.

وزارت ورزش استعفای سمیعی را پذیرفت

وزارت ورزش از قبول استعفای جعفر سمیعی خبر داد.

آغاز بارش های جدید از امروز در گیلان

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش ها از عصر امروز در استان، گفت: آبگرفتگی معابر، رانش و لغزش و سیلابی شدن رودخانه ها دور از انتظار نیست.

واکسیناسیون همه دانشجویان تا نیمه آبان

معاون آموزشی وزیر بهداشت از واکسیناسیون همه دانشجویان تا نیمه آبان خبر داد و گفت:‌تحصیل دانشجویان علوم پزشکی به صورت مجازی و حضوری است.

تغییر در نحوه پرداخت دستمزد مرخصی زایمان

اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی از صدور بخشنامه‌ای خبر داد که برای بهینه‌سازی فرایندها با رویکرد کاهش مراجعات، افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات غیرحضوری در نحوه پرداخت دستمزد ایام بارداری (مرخصی زایمان) تغییراتی ایجاد شده است.

فروش قسطی خودرو با ۳۰ درصد پول نقد

شرکت مدیران خودرو فروش ویژه همه محصولات خود را آغاز کرده است. اما فروش قسطی مدیران خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

پلمب یک مرکز درمانی غیر مجاز در رشت

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعطیلی یک مرکز غیر مجاز در رشت به دلیل دخالت در امور درمانی و انجام غیر قانونی اعمال جراحی خبر داد.

شورای معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری است

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی شورای معاونین سازمان با هدف طرح و پیگیری مسائل به ریاست دکتر اکبری مقدم مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران مستقل سازمان در حال برگزاری است. در این نشست گزارشی از فرآیند تدوین مدل راهبردی سازمان و همچنین گزارشی از روند واکسیناسیون […]

نرخ «سبد معیشت» به یازده میلیون تومان رسید

نرخ سبد معیشت حداقلی به حدود یازده میلیون تومان رسیده و کارگران نزدیک ۱۹ روز از هرماه را بدون مواجب و خرجی زندگی می‌کنند؛ باید پرسید برنامه دولت سیزدهم برای حل این بحرانِ فزاینده به راستی چیست؟

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی