روز: شهریور ۱۷, ۱۴۰۰
وام خرید مسکن جوانان ۱ میلیارد تومان شد+جزییات

مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام خرید مسکن حساب جوانان به یک میلیارد تومان خبر داد.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت(۱۷ شهریور)

تمام سکه، نیم سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد، ولی قیمت ربع سکه تغییری نکرد.

اختصاص سهام عدالت تا پایان سال به جاماندگان

وزیر کار درباره تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت گفت: دولت این عزم را دارد که در یک بستر و فرایند قانونی به جاماندگان سهام عدالت هم سهام واگذار شود و با تصمیم دولت و محوریت وزارت اقتصاد تا آخر سال این واگذاری انجام شود.

تزریق آسترازنکا جای اسپوتنیک؛ جای نگرانی وجود دارد؟

«در دنیا مطالعات مختلفی درباره تزریق پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است و چند مطالعه مهم نشان می‌دهد نه تنها این موضوع عیبی ندارد بلکه ممکن است که مزایای مختصری هم داشته باشد. البته درباره اسپوتنیک از پلتفرم‌های مختلفی استفاده نمی‌کنیم فقط مقداری آدنوویروس‌ها با هم فرق می‌کنند و با توجه به طراحی واکسن به نظر می‌رسد این منطقی‌ترین راه حل ممکن بود.»

احتمال آغاز واکسیناسیون تمام دانشجویان کشور از هفته آینده

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: طبق حرف‌های وزیر بهداشت احتمالا واکسیناسیون تمام دانشجویان سراسر کشور از هفته آینده آغاز خواهد شد.

تأیید حکم اعدام رمالی که به زنان تجاوز می کرد

حکم اعدام رمال یزدی که به بهانه تخلیه انرژی‌های منفی، بخت‌گشایی و حل مشکلات، زنان و دختران را مورد تعرض قرار داده بود از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد.

کسب مدال نقره ششمین دوره مسابقات جهانی اختراعات کانادا توسط استادیار و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

استادیار عضو هیئت علمی گروه میکروبشناسی، ویروس شناسی و توکسین های میکروبی و دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدال نقره ششمین دوره مسابقات جهانی اختراعات کانادا را کسب کردند.

شورای لجستیک منطقه آزاد انزلی برگزار شد

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی نخستین جلسه شورای لجستیک منطقه با هدف شناسایی فرصت های اقتصادی به منظور برنامه ریزی، سیاست گذاری و ساماندهی ظرفیت های لجستیکی در راستای تسهیل، تسریع و توسعه مبادلات تجاری با کشورهای حوزه خزر و اوراسیا برگزار شد. در این این جلسه مهندس […]

کرونا مرا به تمام آرزوهایم رسانده!

از آذر ۹۸ مشغول تمرین نمایش نوای اسرار آمیز، نوشته اریک امانوئل اشمیت بودیم، با بازی دوستان خوبم مهدی یوسفی زاده و امیر جادوسخن و گروه کارگردانی، میترا کاظمی، مایده خوش کیش و زهرا نجفی.

عبدالملکی درباره حداقل دستمزد چه وعده ای داد؟

جوان‎ترین وزیر کابینه دولت سیزدهم وعده داده است سالیانه یک میلیون فرصت شغلی پایدار در کشور ایجاد کند.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی