روز: مرداد ۱, ۱۴۰۱
وضعیت کرونایی گیلان در حال وخیم شدن/ دو شهرستان قرمز و چهار شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند

سیر ابتلا و بستری کرونا در استان گیلان صعودی است و طبق آخرین رنگ‌بندی‌های کرونایی، دو شهرستان در وضعیت قرمز و پنج شهر نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

سفیر چین در ایران به منطقه آزاد انزلی آمد

چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین در جمهوری اسلامی ایران در سفر امروز خود به منطقه آزاد انزلی در نشست توسعه مبادلات تجاری دو کشور با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان شرکت می‌کند و از ظرفیت ها و زیرساختهای مجتمع بندری کاسپین و یک واحد صنعتی با سرمایه گذاری چینی در شهرک صنعتی […]

عیادت سرپرست شهرداری رشت از پاکبان سانحه دیده

سرپرست شهرداری رشت با حضور در بیمارستان پورسینا از پاکبان سانحه دیده شهرداری عیادت کرد.

رویداد آموزشی تفریحی “آشنایی کودکان با میراث طبیعی و فرهنگی جنگلهای هیرکانی”

به همت فرهنگسرای گردشگری و به مناسبت سومین سال ثبت جهانی جنگلهای هیرکانی، رویداد آموزشی تفریحی " آشنایی کودکان با میراث طبیعی و فرهنگی جنگلهای هیرکانی" در محل موزه میراث روستایی گیلان برگزار شد.

پژوپارس ۴۹۹ میلیون تومان شد/ آخرین قیمت تیبا، ساینا، پژو و کوییک +جدول

نوسان قیمت خودرو همچنان ادامه دارد. اما بازار در شرایط رکودی است. تا زمانی که مذاکرات وین و بحث واردات خودرو به کشور نهایی نشود و به نتیجه نرسد، به نظر می‌رسد این نوسانات ادامه داشته باشد.

مدت زمان ابتلا به سویه جدید کووید چند روز است؟

در حال حاضر، موارد ابتلا به کووید به بالاترین سطح از اواخر آوریل ۲۰۲۲ رسیده است و تخمین زده می‌شود که بیش از ۲ میلیون نفر در بریتانیا در هفته منتهی به ۳۰ ژوئن به کووید مبتلا شوند که بالاترین برآورد از اواخر آوریل است.

جزئیات شیوه جدید قیمت‌گذاری کالاها اعلام شد

طبق اعلام سرپرست سازمان حمایت، از این به بعد باید درخواست افزایش قیمت کالاها در دفاتر تخصصی وزارت صمت و جهاد کشاورزی، سازمان حمایت، کمیسیون اقتصادی دولت و ستاد تنظیم بازار بررسی و تایید شود و در نهایت به تایید رئیس جمهور برسد.

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی