روز: مرداد ۱۰, ۱۴۰۱
بازدید مدیرعامل سازمان از طرح های در حال تکمیل گردشگری منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی با همراهی معاونین اقتصادی، فرهنگی و عمرانی سازمان از طرح های نیمه کاره و در حال تکمیل از سوی سازمان و بخش خصوصی در فاز تجارت و گردشگری منطقه دیدار کرد. بررسی مشکلات و میزان پیشرفت فیزیکی طرح هایی چون […]

لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد/ پهنه های صنعتی منطقه آزاد انزلی به بیش از ۹۰۰ هکتار رسید/ با این مصوبه تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی برای کلیه شهروندان گیلانی مهیا می شود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در جریان جلسه روز یکشنبه ۹ مردادماه ۱۴۰۱، مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس با اصلاحات لایحه توسعه مناطق آزاد تجاری – صنعتی انزلی به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان موافقت کردند.

نرخ سکه و طلا در بازار رشت(۱۰ مرداد)

سکه و طلا امروز در بازار رشت ارزان شد.

گیلان دومین استان پرمصرف خون/ ۷ درصد بیماران تالاسمی کشور در استان هستند

مدیرکل انتقال خون استان گیلان با بیان اینکه گیلان دومین استان پرمصرف خون است گفت: ۷ درصد بیماران تالاسمی کشور در استان هستند.

آیا خوابیدن زیر باد کولر مضر است؟

برخی ممکن است که اجازه دهند تا این پنکه یا کولر تمام شب کار کند و خود را از این طریق خنک نگهدارند؛ اما آیا این کار برای سلامت فرد مضر است؟

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی