روز: مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

چرت زدن مکرر در طول روز با افزایش خطرات فشار خون بالا و سکته مغزی مرتبط است.

بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اعلام کرد که افتتاح هر گونه حساب به صورت گروهی برای کارکنان شرکت‌ها ممنوع است.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دو طرح بزرگ در دست داریم؛ یکی مرکز ملی تولید رادیو دارو که درقالب طرح تترا در دست اجرا قرار دارد و دیگری بحث یون درمانی است که برای درمان سرطان ویژه کودکان سرطانی است که تا قبل از پایان ۱۴۰۲ به مدار خواهیم آورد.

هم زمان با عزاداری سیدالشهدا، اعضای هیئت بخشایش تلاش خود را برای جلب رضایت مادرشوهر متهم آغاز کردند و سر انجام در ایام دهه اول محرم، این مادر داغدیده به حرمت خون حسین (ع) و حضرت زینب (س) از قصاص عروس خود گذشت کرد.

ماموران تعزیرات حکومتی گیلان با بازرسی ۳۳ نانوایی در شهر رشت، ۲۴ مورد تخلف کشف کردند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۲۷۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری اند.

تمام سکه امروز در بازار رشت ارزان و طلا گران شد، ولی قیمت نیم سکه و ربع سکه تغییری نکرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان با صدور پیامی روز خبرنگار را گرامی داشت. “گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین، خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین” *السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام* شهادت نقطه اوج […]

دو نمایشگاه گروهی نقاشی، تصویرسازی، کاریکاتور، نقاشی خط، نقاشی دیجیتال، مجسمه، عکس، مینیاتور و تذهیب با موضوع خیال، و با عنوان «پرواز خیال» در گالری تالار مرکزی رشت، با ۸۱ اثر از ۶۹ هنرمند به ترتیب از تاریخ ۲۴ الی ۳۱ تیر ۱۴۰۱ و به صورت مجازی در وبسایت رسم ۲۴ الی ۲۴ مهر۱۴۰۱ و نمایشگاه مجازی «خیال» در وبسایت گالری حق دوست تهران، با موضوع خیال، با ۷۶ اثر از ۶۹ هنرمند، از تاریخ ۲۴ تیر لغایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ در وبسایت گالری حقدوست و وبسایت گروه هنری رسم برپا می باشد.

لیست مراکز واکسیناسیون شهرستان رشت(سه شنبه ۱۸ مرداد)

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی