شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 10 , Monday - ساعت ۱۳:۵۵:۲۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مرد, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 101165
 • برپایی نمایشگاه عکس« پنجره ای رو به حیات» در رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  نمایشگاه عکس« پنجره ای رو به حیات » با آثاری از علی شفیعی کلی در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت گشایش می یابد.

  نمایشگاه عکس« پنجره ای رو به حیات » با آثاری از علی شفیعی کلی از ۲۰ مرداد ۹۷ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت گشایش می یابد.

  این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.
  نمایشگاه مذکور شامل ۴۸ عکس ( با موضوع مستند اجتماعی ) در ابعاد ۴۰ در ۶۰ سانتیمتر به صورت سیاه و سفید و رنگی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
  در قاب نخست نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » آمده است: این آثار از زوایای مختلف در زمینه مستند اجتماعی با نگاهی متفاوت از دریچه نگاه دوربین علی شفیعی کلی است که از طریق آن پنجره ای رو به زندگی روزمره مردم در اقلیم متنوع باز شده است.
  “پنجره ای رو به حیات”عنوان نخستین نمایشگاه این هنرمند است که نوع زندگی، معیشت، کوچ، آیین ها و انعکاسی از روزمرگی مردم در این آثار به روی دیوار می رود. عکس های این نمایشگاه حاصل تلاش های چند ساله این عکاس در قالب مستند گرایانه به نمایش در خواهد آمد.
  نمایشگاه مذکور از ۲۰ مرداد الی ۲۵ مرداد ۹۷در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی خواهد بود.
  گفتنی است آئین گشایش این نمایشگاه ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۰ مرداد برگزار خواهد شد.
  نگارخانه مارلیک در شهر رشت، ابتدای خیابان سعدی، مجتمع خاتم الانبیا (ص) واقع شده است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام