شما اینجا هستید
اخبار اصلی » افتتاح سامانه «پی.وب» در آبفای گیلان

سید محسن حسینی در مراسم رونمایی از نرم افزار برآورد، پیمان و صورت وضعیت آبفای شهری استان، اظهار کرد: با راه‌اندازی سامانه «پی.وب» شفاف‌سازی بهتر و سریع‌تری در فعالیت پیمانکاران و مشترکین آبفای گیلان صورت می‌گیرد.

وی رضایت‌مندی حداکثری شهروندان در فعالیت‌های شرکت آبفای گیلان و توسعه و اصلاح شبکه‌ها را از دیگر اهداف افتتاح سامانه مذکور دانست و افزود: سرعت در فعالیت‌ها و جلوگیری از فساد اداری نیز از دیگر اهداف مد نظر در راه‌اندازی سامانه پی.وب است.

این مقام مسئول، با تاکید بر اینکه از ابتدای تاسیس شرکت آب و فاضلاب استان گیلان حدود ۸۰۰ پیمانکار با این شرکت همکاری داشته‌اند، عنوان کرد: از ابتدای سال ۱۳۷۱ تاکنون ۲ هزار و ۹۵۵ پیمان و قرارداد با پیمانکاران منعقد شده است لذا با راه اندازی سامانه پی.و ده ها تن کاغذ صرفه جویی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان، از انعقاد ۸۴ قرارداد در سال ۹۶ و ۶۱ قرارداد در سال جاری با پیمانکاران خبر داد و تصریح کرد: با راه اندازی سامانه پی.وب کاغذ حذف شده و حجم زیادی از بوروکراسی‌های اداری کاهش می‌یابد. همچنین مدیریت زمانی مناسبی در اجرای پروژه‌ها صورت می گیرد و لذا امیدواریم با راه‌اندازی این سامانه گام جدیدی در خدمت به مردم برداشته شود.

حسینی، با اشاره به راه اندازی سامانه ۱۲۲ در مردادماه سال گذشته در آبفای گیلان اظهار امیدواری کرد: با راه‌اندازی پی.وب یک نرم افزار خوب، مناسب و ساده در اختیار شرکت آبفا و شهروندان قرار می گیرد و کار نظارت سازمان‌هایی همچون برنامه و بودجه، استانداری، حسابرسی، دیوان محاسبات و بازرسی در فعالیت‌های شرکت با سرعت بهتر و بیشتری پیگیری خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی