شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۰:۱۷:۴۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی
 • کد مطلب : 101207
 • مدیرعامل آبفای گیلان خبر داد؛

  افتتاح سامانه «پی.وب» در آبفای گیلان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان عنوان کرد: به منظور شفاف‌سازی بهتر و سریع‌تر در فعالیت پیمانکاران و مشترکین آبفای گیلان، همچنین رضایت‌مندی حداکثری شهروندان سامانه پی.وب افتتاح می‌شود.

  سید محسن حسینی در مراسم رونمایی از نرم افزار برآورد، پیمان و صورت وضعیت آبفای شهری استان، اظهار کرد: با راه‌اندازی سامانه «پی.وب» شفاف‌سازی بهتر و سریع‌تری در فعالیت پیمانکاران و مشترکین آبفای گیلان صورت می‌گیرد.

  وی رضایت‌مندی حداکثری شهروندان در فعالیت‌های شرکت آبفای گیلان و توسعه و اصلاح شبکه‌ها را از دیگر اهداف افتتاح سامانه مذکور دانست و افزود: سرعت در فعالیت‌ها و جلوگیری از فساد اداری نیز از دیگر اهداف مد نظر در راه‌اندازی سامانه پی.وب است.

  این مقام مسئول، با تاکید بر اینکه از ابتدای تاسیس شرکت آب و فاضلاب استان گیلان حدود ۸۰۰ پیمانکار با این شرکت همکاری داشته‌اند، عنوان کرد: از ابتدای سال ۱۳۷۱ تاکنون ۲ هزار و ۹۵۵ پیمان و قرارداد با پیمانکاران منعقد شده است لذا با راه اندازی سامانه پی.و ده ها تن کاغذ صرفه جویی می شود.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان، از انعقاد ۸۴ قرارداد در سال ۹۶ و ۶۱ قرارداد در سال جاری با پیمانکاران خبر داد و تصریح کرد: با راه اندازی سامانه پی.وب کاغذ حذف شده و حجم زیادی از بوروکراسی‌های اداری کاهش می‌یابد. همچنین مدیریت زمانی مناسبی در اجرای پروژه‌ها صورت می گیرد و لذا امیدواریم با راه‌اندازی این سامانه گام جدیدی در خدمت به مردم برداشته شود.

  حسینی، با اشاره به راه اندازی سامانه ۱۲۲ در مردادماه سال گذشته در آبفای گیلان اظهار امیدواری کرد: با راه‌اندازی پی.وب یک نرم افزار خوب، مناسب و ساده در اختیار شرکت آبفا و شهروندان قرار می گیرد و کار نظارت سازمان‌هایی همچون برنامه و بودجه، استانداری، حسابرسی، دیوان محاسبات و بازرسی در فعالیت‌های شرکت با سرعت بهتر و بیشتری پیگیری خواهد شد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام