شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 21 , Thursday - ساعت ۲۳:۴۹:۲۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مرد, ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
 • شما اینجا هستید : ویژه
 • کد مطلب : 101262
 • گردشگری روستایی نقش به‌سزایی در رونق اقتصادی دارد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مشاور عالی استاندار گیلان گفت: در گردشگری روستایی به توسعه درآمد پایدار کمک می‌کنیم و علاوه بر آن سبب مهاجرت معکوس به روستاها می‌شویم و می توانیم نقش به سزایی در رونق اقتصاد استان داشته باشیم.

  علی رحیم پور در همایش نقش مشارکت اجتماعی سلامت و نشاط در توسعه گردشگری روستایی که امروز در سالن الغدیر استانداری گیلان با حضور دهیاران بخشداران و سازمان‌های مردم نهاد و فعالان حوزه گردشگری برگزار شد گفت: نقش مشارکت اجتماعی در سلامت و نشاط و توسعه روستایی موضوع بسیار مهمی است.

  وی ادامه داد:مهمترین بحث دولت و نمایندگان دولت، کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد اشتغال است که این امر با پرداختن به گردشگری روستایی و بوم گردی محقق می‌شود.

  رحیم پور ادامه داد: در حوزه گردشگری با توانمندی‌هایی که در استان وجود دارد می تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات اشتغال باشد و از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

  وی خاطرنشان کرد: در گردشگری روستایی به توسعه درآمد پایدار کمک می‌کنیم و علاوه بر آن سبب مهاجرت معکوس به روستاها می‌شویم و می توانیم نقش به سزایی در رونق اقتصاد استان داشته باشیم.

  رحیم‌پور تاکید کرد: اگر به مقوله بوم گردی در روستاها توجه کنیم مردم به  آرامش می‌رسند زیرا در شهرها به واسطه شلوغی و ترافیک و بسیاری از معضلات اجتماعی  آرامش جامعه کاسته شده است و امروزه مردم به دنبال دوری از شهرها و فرار از زندگی آهنی هستند تا به آرامش برسند و با توسعه بوم گردی و گردشگری روستا این آرامش ایجاد می‌شود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام